Арабський глянцевий журнал вперше помістив на обкладинку жінку за кермом автомобіля

З червня 2018 року жінкам в країні буде дозволено керувати машиною, не отримуючи на це дозвіл опікуна-чоловіка

Vogue Arabia instagram.com/voguearabia

Червневий журнал Vogue Arabia вийшов з обкладинкою, на якому принцеса Саудівської Аравії позує за кермом автомобіля, повідомляє Arab News.

В пустелі на водійському сидінні червоного кабріолета зображена донька покійного короля Саудівської Аравії Абдалли, її королівська Високість Хайфа бинт Абдулла Аль Сауд.

Вибір кадру пов'язаний з тим, що з червня 2018 року жінкам в країні буде дозволено курувати автомобілем, не отримуючи на це дозвіл опікуна-чоловіка. Боротьба жінок Саудівської Аравії за право керувати автомобілем почалася ще в 90-ті роки і тривала майже 30 років.

Новини за темою: У Саудівській Аравії заарештували модель за прогулянку в міні-спідниці

У супровідному інтерв'ю принцеса розповіла про своє ставлення до програми державних реформ.

"У нашій країні є багато консерваторів, які бояться змін. Особисто я підтримую ці зміни з великим ентузіазмом", - зазначила вона.

Vogue Arabia instagram.com/voguearabia

У випуску також є інтерв'ю з іншими арабськими жінками, які борються за свої права. Серед них — Мана аль-Шаріф, активістка за права жінок в регіоні, і футболістка Саджа Камал, яка збирає першу в історії Саудівської Аравії жіночу футбольну команду для участі в Чемпіонаті світу. Зазначимо, що в цьому році в Саудівської Аравії жінки вперше змогли подивитися футбольний матч наживо.

Як повідомлялося раніше, в Саудівській Аравії відкривається перший за 35 років кінотеатр.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів