Актриса із фільму "Зоряні війни: Останні джедаї" видалила всі публікації із соцмережі після образ фанатів кіносаги

Келлі Марі Трен стала першою жінкою азійського походження, яка зіграла одну з провідних ролей у франшизі

Lucasfilm Ltd.

Актриса із "Зоряних воєн" Келлі Марі Трен видалила всі свої публікації з Instagram після того, як зіткнулася з переслідуванням з боку розлючених фанатів популярної франшизи. Про це повідомляє NME.

Трен виконала роль техніка Опору Роуз Тіко у фільмі "Зоряні війни. Епізод VIII: Останні джедаї". Вона зіграла ту саму дівчину, яка рятує головного героя Фінна (Джон Бойєга) від смерті.

Новини за темою: Міжгалактичний грабунок: Яким вийшов спін-оф "Зоряних війн" про Гана Соло

Келлі Марі Трен стала першою жінкою азійського походження, яка зіграла одну з провідних ролей у франшизі. Наприкінці минулого року повідомлялося, що вона зіткнулася з сексистськими і расистськими коментарями фанатів після її появи у фільмі. За словами Трен, цькування в мережі не припинялося до останнього часу: образи стосувалися її зовнішності та кольору шкіри, тому вона стерла свої фотографії в популярній соцмережі.

"Я все ще не вірю, що це роблю. Мій персонаж Роуз - не видатний пілот або джедай. Вона сильна іншим. Так, я грала в "Зоряних війнах", мені просто пощастило побачити, як знімають великі фільми. Це було чарівно", - написала акторка, пояснюючи свій вчинок.

Батьки 29-річної Келлі емігрували з В'єтнаму. У США її батько працював у мережі Burger King, а мати — в похоронному бюро. Сама Трен, до того як закінчити Каліфорнійський університет, продавала йогурти. Свої ранні роки вона провела на прослуховуваннях, знімалася в серіалах. Роль Тіко стала справжнім проривом для актриси і принесла їй популярність.

Новини за темою: Компанія Disney показала, яким буде парк за мотивами "Зоряних воєн"


Як повідомлялося раніше, третій спін-оф "Зоряних воєн" буде присвячено пригодам Боби Фетта.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів