38% слухачів по всьому світу скачують музику на піратських сайтах

В середньому кожна людина слухає музику по 17,8 годин на тиждень

IFPI Facebook IFPI

38% слухачів по всьому світу завантажують музику нелегально. Про це повідомила Міжнародна федерація фонографічної промисловості (IFPI), проаналізувавши 18 країн з найбільшими аудіоринками світу.

Найчастіше споживачі нелегальної музики завантажують її з легальних джерел на свої аудіопристрої, щоби потім слухати офлайн. Таким чином споживачі не зобов'язані кілька разів платити за повторне прослуховування музики. Згідно з підрахунками IFPI, так робить 32% слухачів. Також 23% слухачів пересилають нелегальну музику один одному.  

Такі висновки фахівці IFPI зробили, проаналізувавши поведінку слухачів у віці від 16 до 64 років. До уваги бралися представники Великобританії, США, Бразилії, Мексики, Аргентини, Іспанії, Швеції, Франції, Японії, Канади, Австралії, Італії, Польщі, Німеччини, Нідерландів, Російської Федерації, Південної Африки і Південної Кореї. Ці країни складають левову частку світового ринку музики.

Окремо у звіті федерації сказано про ринки Індії і Китаю, де 96% опитаних слухають музику легально.

Виконавчий директор IFPI Френсіс Мур зазначила, що порушення авторських прав музикантів у цифровому полі – це одна з найбільш важливих проблем, які сьогодні стоять перед музичною індустрією. Ця проблема зберігається, незважаючи на те, що звукозаписні компанії активно з нею борються.

Також у звіті IFPI сказано, що в середньому кожна людина слухає музику по 17,8 годин на тиждень. А також 86% слухачів користуються сервісами за запитом, найпопулярнішим серед яких є YouTube.

Нагадаємо, в 2016 році Міжнародний альянс інтелектуальної власності (IIPA) назвав Україну найбільш піратською країною світу. При цьому в 2017 році аудиторія піратських стримінгових сервісів у нашій країні зростала.

Джерело: IFPI

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів