У Полтавській області намагалися незаконно легалізувати 12 млн 109 тис. гривень, - ДФС

Складено 9 довідок з ознаками кримінального злочину

Фото з відкритих джерел

Працівниками Державної фіскальної служби Полтавської області з початку року внесено 37 повідомлень у Банк даних про сумнівні фінансові операції на суму 12 млн 109 тис. гривень. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС в Полтавській області.

"За результатами аналітичного відпрацювання та проведення документальних перевірок складено 25 матеріалів з ознаками кримінальних злочинів, у тому числі 7 з ознаками злочину ст. 209 Кримінального кодексу України, загальна сума виявлених легалізованих доходів становить 12 млн 109 тис. грн", - йдеться в повідомленні.

Складено 9 довідок з ознаками кримінального злочину за ст. 212 КК України на загальну суму ухилення від сплати податків на суму 21 млн 37 тис.

Варто зазначити, що за матеріалами управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС в Полтавській області враховано 7 кримінальних правопорушень, у тому числі 1 - за ст. 209 КК України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), 2 кримінальні правопорушення за предикатними злочинами (злочин, у результаті якого були отримані доходи, які можуть стати предметом злочину) і 4 кримінальні правопорушення за іншими статями.

Новини за темою: Deutsche Bank розслідує відмивання коштів російськими клієнтами на суму 6 млрд доларів

Нагадаємо, раніше прокуратурою Києва в рамках провадження про розкрадання коштів одного зі столичних банків було проведено низку слідчих дій. Зокрема були вилучені документи, грошові кошти на суму понад 1 млн гривень, печатки фіктивних підприємств, вогнепальна зброя та боєприпаси.

Також в рамках розслідування, яке проводиться столичною прокуратурою за ч. 5 ст. 191 КК України, накладено арешт на грошові кошти підприємства, пов'язаного з розкраданням грошових коштів цієї фінансової установи. Досудове розслідування триває.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів