Фото з відкритих джерел

Заява про крадіжку з ювелірного магазину, розташованого в центрі міста, надійшла до правоохоронців вночі. Магазин знаходився під охороною, але, незважаючи на це, зловмисники за лічені секунди встигли винести з нього кілька лотків з ювелірними прикрасами. Про це повідомляє прес-служба МВС у Севастополі.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Було встановлено, що співробітники ВДСО прибули до охоронного об'єкту через 2 хвилини після спрацювання сигналізації, але зловмисникам вдалося винести з магазину 84 найменувань ювелірних прикрас, завдавши збитків на суму понад 265 тис. грн.

"Це говорить про те, що зловмисники дуже добре готувалися до крадіжки, продумали спосіб проникнення в магазин, особливості роботи сигналізації, знали, де розміщуються ювелірні вироби, шляхи відходу. Працівники міліції провели комплекс оперативно-розшукових заходів, але затримати підозрюваних по гарячих слідах не вдалося. Незабаром нами була отримана інформація, що в одному з ломбардів зловмисники здали золоті вироби, викрадені з ювелірного магазину", - розповідає начальник УМВС України у м. Севастополі Олександр Гончаров.

У результаті проведеної оперативної комбінації підозрювані були затримані. Ними виявилися раніше судимі жителі Севастополя 1988 та 1984 р.н.

Також було встановлено, що зловмисники причетні ще до 11 крадіжок. Найчастіше вони скоювали крадіжки з офісів і магазинів. Спосіб вчинення завжди вибирали один і той же, зламували ролет або склопакет і проникали всередину, забирали техніку, гроші. Також на їхньому рахунку викрадення автомобіля і крадіжка з авто.