При обшуку в Печерському райсуді вилучені докази у справах щодо "Автомайдану"

Судді Царевич і Кицюк підозрюються у прийнятті неправомірних рішень щодо учасників "Автомайдану"

112.ua
При обшуку в Печерському районному суді Києва вилучено документи, які після проведення експертиз стануть доказами в кримінальному провадженні щодо суддів Царевич і Кицюка. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив слідчий столичної прокуратури Володимир Іванцов.

"За результатами проведення вчорашнього обшуку нами вилучені справи про адміністративні правопорушення щодо учасників Автомайдану, також особові справи, копії особових справ зазначених суддів та інших працівників суду, які брали участь у розгляді даних адміністративних справ. Також вилучено інші докази, речові документи, які після проведення комп'ютерно-технічних експертиз, будуть видані речовими доказами в кримінальному провадженні. Щодо пред'явлення обвинувачення, за результатами проведення досудового розслідування буде прийнято рішення, і генеральний прокурор за результатами розгляду справи може прийняти рішення", - заявив Іванцов.

"Вчорашній обшук проводився в рамках кримінального провадження, про винесення завідомо неправосудних рішень у справах про адміністративні правопорушення щодо учасників Автомайдану. Додатково є багато кримінальних проваджень, які розслідуються ГПУ, в тому числі і прокуратурою Києва щодо подій, які проходили минулого року в Україні", - додав слідчий.

Новини за темою:

Нагадаємо, прокуратура почала проводити обшук у Печерському суді столиці 26 лютого.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів