Поліція опломбувала і взяла під цілодобову охорону приміщення Житомирської кондитерської фабрики

Перед опломбуванням приміщення оглянули представники обох сторін конфлікту і поліція

Прес-служба Нацполіції в Житомирській області

Поліція опломбувала і взяла під цілодобову охорону приміщення Житомирської кондитерської фабрики "Житомирські ласощі" до вирішення корпоративного конфлікту. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції в Житомирській області.

"5 січня було укладено й оприлюднено угоду між інвесторами підприємства про вирішення корпоративного конфлікту у судовому порядку. Тому під тиском поліції і за досягнутими домовленостями кондитерську фабрику залишили працівники і сторонні особи. Поліцейські повністю контролюють ситуацію і забезпечують охорону території та опломбованих цехів і виробничих приміщень", - зазначено в повідомленні.

Перед опломбуванням приміщення оглянули представники обох сторін конфлікту, в охороні підприємства бере участь також Нацгвардія.

Нагадаємо, за повідомленням поліції у Житомирі унаслідок зіткнення на кондитерській фабриці затримали понад 130 осіб.

Раніше близько 150 працівників кондитерської фабрики "ЖЛ" перекривали міжнародну трасу Київ - Чоп. Вони вимагали від Житомирського обласного управління юстиції скасувати рішення про ліквідацію підприємства, оскільки близько 2 тис. людей можуть залишитися без роботи.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів