ГПУ виявила порушення у сфері адміністративних санкцій з боку майже 400 міліціонерів

Під час перевірок виявлено численні випадки незаконного застосування судами громадських робіт щодо інвалідів та людей старше 60 років

Фото з відкритих джерел

Генеральна прокуратура виявила порушення у сфері адміністративних арештів і штрафів з боку майже 400 міліціонерів, складено понад 500 документів реагування. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

"У більшості регіонів встановлені окремі випадки безпідставного затримання громадян, незаконної їх доставки в органи внутрішніх справ, порушення строків тримання, визначених статтею 263 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тощо", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, були виявлені неодноразові порушення. Наприклад, у Дніпропетровській обл. протягом трьох діб у райвідділ доставлялися громадяни без складання відповідних протоколів.

Також під час перевірок виявлені численні випадки незаконного застосування судами громадських робіт щодо інвалідів першої і другої групи, а також людей старше 60 років.

"Всього за виявленими порушеннями законодавства на зазначеному напрямі поточного року прокурорами внесено понад 500 документів реагування, до відповідальності притягнуто майже 400 посадових осіб", - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, в Донецькій обл. будуть судити 4 міліціонерів з Єнакієвого, що входили в злочинну групу, яка розповсюджувала наркотики в Костянтинівці.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів