Голова Київського апеляційного суду Чернушенко відсторонений від посади на 2 місяці

Рішення прийнято на підставі клопотання ГПУ

24

Голова Київського апеляційного суду Антон Чернушенко відсторонений від посади на 2 місяці за підсумками засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Про це йдеться в повідомленні за підсумками засідання.

Чернушенко відсторонили у зв'язку з його залученням до кримінальної відповідальності на підставі клопотань Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, 30 червня Верховна Рада дозволила заарештувати і затримати голову Апеляційного суду столиці Антона Чернушенка.

Зазначимо, що 19-21 червня в приміщенні Апеляційного суду Києва проходив обшук. Пізніше з'ясувалося, що в кабінеті голови суду Антона Чернушенка виявили 6,5 тис. дол. і 25 тис. грн, а також талони на 14 тонн палива.

Новини за темою: Сина екс-голови Апеляційного суду Києва Чернушенка відпустили під заставу в 6 млн грн, - джерело

Прокуратура розслідує кримінальну справу за фактом незаконного втручання службових осіб Апеляційного суду м. Києва в роботу автоматизованої системи документообігу цього суду за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 376-1 КК України, та винесення завідомо неправосудних судових рішень за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України.

24 червня Генпрокуратура повідомила Чернушенку про підозру у скоєнні тяжких кримінальних злочинів. Також генеральний прокурор України Віктор Шокін ініціював перед Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (ВККСУ) відсторонення Чернушенка від посади і звернувся з поданням до Верховної Ради України про надання згоди на затримання та арешт судді. Пізніше суддя Чернушенко зник.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів