Голова Апеляційного суду Києва: Гроші, вилучені при обшуку, призначалися для купівлі продуктів і візиту до стоматолога

Також із сейфа було вилучено два пістолети

112.ua

Гроші, вилучені під час обшуку у голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка, призначалися для купівлі продуктів і візиту до стоматолога. Про це Чернушенко заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Вилучили кошти. У шафі у мене, вона і зараз є, мій особистий портфель, в якому я тримаю ключі, деякі папери, які не стосуються справи, і головне, кошти - 25 тис. грн. Причому, ви б бачили ці кошти! Там, мабуть, сотня - одногривенні купюри, двохгривенні, 200- і 500-гривневі. Це дві мої зарплати, оскільки я їду додому і завжди заїжджав до магазину, щоб купити відповідні продукти. А також вилучили у мене з кишені 6,5 тис. доларів. Також власні кошти, які я зберігав. І саме цього дня... Я вже неодноразово лікувався, мені ставили імплантанти, але вже після того, як зажило, знову треба було звернутися до стоматолога. І я мав намір після розгляду справи, вона була єдина, на 09:30, їхати до стоматолога. І, не знаючи, скільки будуть 5 коронок коштувати, я взяв певний запас коштів", - повідомив Чернушенко.

Він обурився тим, що його гроші "розклали, як у якогось корупціонера".

"Я спочатку не хотів навіть віддавати, тому що розумів... Розумієте, у власній кишені, це ж треба ще мати дозвіл на те, щоб обшукати мене. Але я погодився, я виклав і ці кошти, і гривні вони вилучили", - заявив він.

Крім того, Чернушенко повідомив, що у нього в сейфі зберігалося два пістолети. Їх також вилучили.

"Суд дав дозвіл на обшук конкретних приміщень для того, щоб переконатися, був незаконний доступ до системи чи ні. Вони шукали зовсім інші речі. Наприклад, що вони у мене вилучили конкретно із сейфа. У сейфі у мене зберігалася зброя: два пістолети, один пістолет ПМ, який мені десять років тому передав Верховний суд, тобто власником пістолета є ВСУ, і на підставі глави Верховного суду мені передали цей пістолет як службову зброю. І кілька років тому, 3-4 роки тому, я отримав нагородний пістолет від голови СБУ. На ці пістолети у мене є документи, які зберігалися в сейфі. Їх вилучили. Для чого вилучили - ніхто не пояснює", - сказав голова Апеляційного суду.

Що стосується талонів на бензин, то вони, за словами Чернушенка, 3 роки як недійсні.

"Мій добрий друг виїжджав на постійне місце проживання за кордон, він перебуває за кордоном, і він мені передав ці талони. Але там залишалося якісь 2 місяці тоді на їх використання, і я їх просто не встиг використати. Частково використовував, а частина - на 14,5 тонн - вони в мене так і залишилися. Оскільки там гарний малюнок, мені не хотілося їх просто викидати", - пояснив глава Апеляційного суду.

Нагадаємо, що під час обшуку у голови Апеляційного суду Києва знайшли 6,5 тис. доларів. Крім того, у Чернушенка виявили 5 машин, зареєстрованих на його близьких родичів, і талони на 14 тонн палива. Також оперативники вилучили смс-листування судді з невідомими, які просили його прийняти певні рішення у судових справах.

Шокін заявив, що завтра внесе в Раду подання про зняття недоторканості з судді Апеляційного суду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів