banner banner banner banner

Вадим Рабінович: Влада, не приховуючи, встановлює в Україні рабовласницький лад

Вадим Рабінович: Влада, не приховуючи, встановлює в Україні рабовласницький лад
112.ua

Вадим Рабінович

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат

Сьогодні Рада розглянула так званий "антиколомойський", як його охрестили в народі, закон. Що ви думаєте з цього приводу?

- Коли почався звіт уряду, так званий, вся наша фракція покинула зал, тому що перебувати в одному залі з прем'єр-міністром України, який не знає свята 9 Травня, просто не можемо. Я радий, що це вся фракція в повному складі, і ні в одному заході, де буде присутній прем'єр-міністр, до його зняття, ми не будемо брати участі, поки він не покається перед ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Що стосується порядку, то я розповім, які закони стоять на порядку денному. Перше – це, як вони називають, "антиколомойський" закон. Якби це був "антиколомойський" закон, то напишіть одним пунктом: "ПриватБанк" не повертається власнику", і 450 депутатів вам допоможуть. Але це ж брехуни, або тупі, або погані, але ще й хитрі. Вони написали зовсім інший закон. Там першим пунктом щось іде про "ПриватБанк". А далі повна амністія для Гонтарєвої, повна амністія для тих, хто вкрав ваші гроші в банках. Фонд гарантування вкладів тепер не можна чіпати – ним будуть займатися із-за кордону. Взагалі України не залишається – вони керуватимуть нашими банками.

Кілька днів тому відбулася нарада реального керівництва України. Там були Супрун, Коболєв, Фурса, ще ціла група людей, і вони розробляли концепцію життя, як вони житимуть у нашій країні. Це не президент, не цей недопрем’єр, це вирішувалося в ресторані Супрун і Коболєва. Насправді нам підсунули закон, що позбавляє Україну якихось економічних можливостей впливати на ситуацію в країні. Насправді цей закон - це повна амністія для всіх злодіїв, для тих, хто знищив гривню, всього того, щоб судити Гонтарєву, Рожкову і всю цю банду. Триває вся ця вакханалія. Вони, може, хочуть на Нацбанк ще поставити свого - "з кумом краще", але насправді нічого не змінюють.

- Крім амністії, що ще може передбачати цей законопроект?

- Держава повністю не може керувати своїм Нацбанком. Крім того, без узгодження з нашими зарубіжними "кураторами" ми не можемо ухвалювати жодних фінансових рішень. А пропозиції їхні: медицину знищити, забрати все – все це було, і ми все це продовжуємо. Замість того щоб розслідувати злочини, які вчинено в економіці, ми набираємо борги і кладемо їх на людей, на майбутні покоління. Нічого не робиться, тупо. Цей недопрем’єр хоче продовжити карантин. Яким моральним виродком треба бути! Звичайно, зручно управляти країною: нічого не робиш, в масці ходиш, люди сидять, як собаки, по домівках, а те, що вони передохнуть від голоду, його не хвилює. Вони сіли на потоки і на одних масках заробили мільярди. Все, що їм треба, відкрито. Відкритий ринок не може працювати, а закритий "Епіцентр" - може. Банани з Туреччини в закритому приміщенні можна продавати, картоплю завозити з Голландії можна, а наш український фермер повинен гинути. Ми ж цим тупим сказали: посадіть на жорсткий карантин на один тиждень. Не дайте прилетіти сюди тисячам людей без перевірки. А зараз чого тримати людей? Мало того, виступає Ляшко й каже, що закрили парки для того, щоб вас налякати.

- Сьогодні під Кабміном буде акція протесту від аграріїв. Ваша фракція напрацьовуватиме якісь законодавчі ініціативи для того, щоб допомогти аграріям?

- Ми з аграріями працювали і працюємо, але допомогти аграріям мовою неможливо. Ми можемо тільки вийти разом з аграріями, тому що в цьому залі у нас монобільшість поки. Тупа, погана, але монобільшість. Насправді ми можемо вплинути на цю ситуацію так само, як і ви, - тільки говорити. Вперше в житті за всю історію України отримали монобільшість – ось ми й маємо. Я не маю проти Шмигаля нічого, але ані інтелектуальний рівень цієї людини, ані його розвиток не дозволяють, в принципі, вище директора колгоспу працювати. Він просто не може. У людини є поріг компетентності, а ми в заручниках у цих шизофреніків. А нам обіцяли найкращий у світі уряд, із найрозумнішими, "найкращими у світі економістами, визнаними всім світом". В якому світі визнано Шмигаля? У Львові, в якомусь барі, в "Криївці" якийсь? Він взагалі на економіці розуміється? Його посадили на потоки, ось він сидить і смокче ці потоки.

- Ще сьогодні виступатиме Яків Смолій. Якісь питання будете йому ставити?

- У нас багато питань до Смолія. У нас питання: чому не сидите в тюрмі ви, ваша помічниця Гонтарєва, ваша напарниця, яка працює сьогодні, Рожкова? Чому ви заважаєте розвитку України і працюєте на західних дядьків? Сьогодні Нацбанк тупо працює на західні компанії, на Сороса, на вичавлювання з країни грошей, на те, щоб не українці заробляли, а на облігаціях заробляла банда, яка сіла на фінансові потоки України. А так Смолій людина приємна, хороша, але хотілося би, щоб вони за це вже один раз відсиділи й повернули гроші країні.

- Говорять, що законопроект про банки посилює можливості Нацбанку. Які саме?

- Вони багато чого хочуть, але я скажу вам один рецепт, який стосується Нацбанку: треба негайно прибрати з Нацбанку Смолія та всю його бригаду, провести повний аудит, припинити виїмку реальних грошей під нереальні облігації, зробити слідчу комісію щодо транзакцій, куди пішли ці гроші, і взагалі навіть не думати про те, щоб дати Нацбанку можливість управляти державою. У нас виходить, що держава Україна – це Нацбанк, а всі інші його обслуговують. Так не можна. Вони сьогодні реально шкодять, реально заважають. Їх не цікавить Україна – їх цікавлять фінансові операції з паперами, наживатися на них і звіт до міжнародних інституцій. На біса нам потрібні такі люди? Ми беремо людей, які начебто повинні служити українському народові, а вони служать відкрито і ясно Соросу. Тому Нацбанк Сороса має бути, як структуру, знищено.

- Сьогодні є ще така ініціатива, щоб змінити структуру звільнень і призначень членів Кабміну. Зокрема, перед тим, як звільнити, заслухати.

- Я вважаю, що перед тим, як заслухати і посадити, тому що вони всі там однакові зібралися… А що це змінює? У них якісь креативні ідеї нескінченні. Вони не мають ідей, як виходити людям із карантину, як вижити вбитому середньому і малому бізнесу. Шмигаль сказав сьогодні, що 80% людей продовжувало працювати в карантин. Звідки він це взяв? Ми знову потрапили в полон до ось цих вовкулаків. Я не знаю, звідки це все взялося, ніякого стосунку до того, що ми вибирали, бригада Шмигаля не має. У мене чітке враження, що вони просто ненавидять всіх: країну, народ. Я весь час думав, чому? І лише 9 травня мене осінило. Мільйони людей підтримували 9 Травня – недобитків мало. Але в них внутрішня образа на нас усіх – на нащадків переможців. По-моєму, вони ненавидять усіх тих, хто святкує 9 Травня. А позаяк у країні більшість таких, то заодно вони ненавидять і всю країну. Вони все роблять для того, щоб ми жили гірше. Я не розумію, як може існувати уряд, що працює проти свого народу, крок за кроком. Ми їх підтримувати не будемо і будемо розхитувати щосили, тому що це не уряд України. Це уряд маленької частини України, яка ненавидить реальну Україну.

- Попри те що МВФ зменшив суму можливого кредитування для України, бачимо, що цей законопроект про банки все ж таки виносять на порядок денний. Чому так педалюють цей документ?

- Повинна бути послідовність. Продали землю, тепер продамо майбутнє, тепер людей почали продавати. Раніше люди їздили за кордон – тепер їх продавати почали. Встановлюють у країні рабовласницький лад, не сильно приховуючи це.

- Є постанова, щоб вже повноцінно відновити роботу ВР. Чи проголосуєте ви?  

- Я не знаю, за що проголосують вони. А ми залюбки відновимо роботу ВР. Тільки у мене питання: чому ВР, яка могла би ще тиждень потерпіти і не виходити на роботу, а люди, яким нема чого їсти, повинні сидіти вдома? Чому місто забите машинами, а громадський транспорт не можна? Чому метро по всій Європі працюють? Ми ж ідемо до Європи. Все погане вони для народу ставлять, а все хороше вони забувають. Тому це антиукраїнський уряд, антинародний уряд. Ставтеся до його рішень, як до рішень загарбників. Вони і є загарбники, які не відображають ані волі українського народу, ані суті української держави. Вони порушують закони та Конституцію, і такі люди називаються злочинцями. Це злочинний уряд, що складається зі злочинців.

- А чому вони не чекають до завершення карантину ще тиждень і хочуть вийти раніше?

- Вони просто тупі. Понабирали дебілів, а тепер запитують, чому у дебілів такі рішення. У них в мізках нічого немає, економісти "великі"! Один на самокаті катався – найкращий економіст. Каталося, каталося, потім поїхало. Що воно було, навіщо його привели – ніхто відповісти не може. Нового привели – тепер воно 9 Мая забуло. Ми тобі нагадаємо, недопрем`єр.

- Міністр МОЗ Степанов сказав, що другого етапу медичної реформи ніхто не скасовував.

- Він каже правду. Чотири роки ми їм розповідаємо, що це злочинна медреформа. Виступає президент і каже, що компетентні люди сказали, що це жахливо. Міністр каже, що це жахливо і що це вб'є Україну... і будемо продовжувати другий етап реформи. Голосуйте за них далі й продовжуйте вбивати свою країну. Я в житті не думав, що я зможу вимовити такі слова, що уряд Гройсмана в сто разів краще, ніж ось це. Те було зовсім не те, але цього не можна було уявити в якомусь кошмарному сні. Ці люди не розуміються на економіці. Вони за своїм інтелектуальним рівнем не можуть управляти державою. Він не розуміє, куди потрапив. Я йому поставив кілька запитань – він е розуміє, де перебуває. Йому помічники підказували слова якісь, щоб він сказав.

- Може бути відставка уряду і, зокрема, прем’єра Шмигаля?

- Народ України повинен домогтися відставки цього прем'єр-міністра, інакше він поведе нас у прірву. Це я вам гарантую як місцева Ванга. Носієм влади в Україні є народ – я хочу це нагадати цим шмигалям. Тому все може бути.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>