banner banner banner banner

Супрун буде надзвичайно важко змінити і зламати систему

ОЛЕГ МУСІЙ - народний депутат України, лікар, громадський діяч, організатор медичної служби на Євромайдані. У минулому - міністр охорони здоров'я України. Автор чотирьох і редактор семи медичних книг, понад 40 наукових і науково-публіцистичних статей. Учасник і доповідач понад 20 всеукраїнських та міжнародних медичних з'їздів, конгресів і конференцій. Одружений, має двох доньок – Тетяну і Христину

Супрун буде надзвичайно важко змінити і зламати систему
Народний депутат України Олег Мусій в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

Наталія Влащенко

Журналіст

ОЛЕГ МУСІЙ - народний депутат України, лікар, громадський діяч, організатор медичної служби на Євромайдані. У минулому - міністр охорони здоров'я України. Автор чотирьох і редактор семи медичних книг, понад 40 наукових і науково-публіцистичних статей. Учасник і доповідач понад 20 всеукраїнських та міжнародних медичних з'їздів, конгресів і конференцій. Одружений, має двох доньок – Тетяну і Христину

Влащенко: У нас сьогодні у гостях народний депутат України Олег Мусій.

Добрий вечір. Як ви, особисто, розцінили призначення Уляни Супрун на посаду голови МОЗ?

Мусій: Неоднозначно. З одного боку, я знаю Супрун як волонтера, яка прийшла ще в грудні в медичну службу Майдану і багато в чому допомагала в функціонуванні самої медичної служби: у забезпеченні документами, у комунікації з українською діаспорою. Вона часто приходила до нас у штаб і виконувала там певні свої функції. При тому, що лікувальні, медичні функції вона не здійснювала. Після того, як я став міністром МОЗ, вона декілька разів приходила в міністерство і пропонувала деякі волонтерські проекти щодо допомоги Україні загалом. Вона створила багато організацій, волонтерських, щодо допомоги нашим бійцям у медичному, особливо в парамедичному забезпеченні. Останні півроку, перед призначенням її в. о., вона була радником комітету з питань охорони здоров’я і була присутня на всіх перипетіях, які відбувалися в комітеті. Призначення її заступником міністра - була ініціатива голови комітету Ольги Богомолець. Вона її бачила в тій темі, якою займалася Богомолець – АТО.

- Кажуть, що Уляна Супрун – це людина Богомолець, що вона була її помічницею. Наскільки це відповідає дійсності?

- Насправді, Богомолець була ініціатором призначення її радником комітету, і вона числилася до останнього часу її помічником. Вони співпрацювали саме з медичною службою АТО, і Уляна вела там активну свою діяльність як волонтер, як громадський діяч, а так як Богомолець і Корчинська люди, які в комітеті з питань охорони здоров’я опікуються медичним забезпеченням АТО, то безумовно, вони стикалися, знали одна одну і співпрацювали. Саме тому, коли був звільнений Квіташвілі, вона рекомендувала Супрун на заступника міністра, але в питаннях АТО. Для того, щоб була людина, яка буде координувати всі медичні служби. Це видавалося логічним. Але призначення Уляни Супрун, з ініціативи президента, що вона буде опікуватися реформою охорони здоров’я, - це викликало трошки здивування. А через тиждень - призначення її виконуючою обов’язки міністра – ще більше здивування. Так як людина, яка має досвід перебування в МОЗ, - думаю, що їй буде надзвичайно важко змінити і зламати систему. У неї відсутній управлінський досвід української системи охорони здоров’я як такий. Завдання міністерства і виконавчої влади – виконувати те, що приймає в парламентсько-президентській республіці парламент і комітет. Сьогодні є проблеми в закладах охорони здоров’я, є проблеми з зарплатою, потрібно відправляти когось за кордон, реєструвати медикаменти – це є робота міністра, а не ефемерні реформи. Розуміючи це, ми взяли на себе відповідальність комітетом, і в нас є злагоджена позиція комітету по реформі системи охорони здоров’я. Є напрацьовано маса документів, зареєстровано 5 законопроектів, а президент робить вигляд, що він про це не знає і доручає це людині, яка реформою системною ніколи не займалася. У мене це викликало подив і велике питання – чи буде даний карт-бланш, який обіцяли, публічно, по заступниках міністра, і чи не станеться така ситуація, яка була з Квіташвілі, який до сьогодні вважає, що тих заступників, яких він рекомендував, а, точніше, йому нав’язали, що це його команда. Нічого спільного з його командою це не мало – це були заступники, лобісти певних фармацевтичних або корупційних груп, насильно запханих Квіташвілі.

- Про Супрун нічого не відомо. Чим вона займалася раніше? Чи відмовилась вона від американського громадянства?

- Є два роки на складення паспорту іншої держави. Пройшов рік після того, як Уляна Супрун отримала українське громадянство, і по закону вона може ще рік перебувати в американському громадянстві.

- Але тоді вона не може за законом бути допущена до державної таємниці?

-Було так. Але як допущені були Яресько, Абромавичус? Я не досліджував цю тему, але вони мали бути допущені.

- А ви знаєте, чим займалася Супрун?

- Я знаю, що вона була помічником лікаря – радіолога. Відкрила власний бізнес з партнеркою – медичний центр. І більше ніяких жодних публічних даних не існує. Я думаю, що це буде предметом досліжень і журналістів, і комітету з питань охорони здоров’я, щодо компетенції людини і щодо того, існують чи не існують проблеми в США, тому що це насправді відкрите питання, на яке відповіді поки що немає ніхто.

- Кажуть, що ніхто не погодився стати міністром МОЗ, тому що не домовились між собою фракції.

- Я думаю, що це так, тому що посада всіх міністрів, до сьогодні, це є політична посада. Призначає коаліція, делегує своїх представників. Квота міністра МОЗ – квота БПП. І несе відповідальність за це БПП. А зараз навіть президент взяв на себе відповідальність за успішність, чи неуспішність. І те, що президенту підсовують, а він погоджується – свідчить про неправильну кадрову політику.

Новини за темою

- А хто рекомендував Супрун президенту?

- Можливо, він почув рекомендацію Богомолець. Як правило, рекомендує хтось з АП. Або голова АП. Я не виключаю такий момент, що Уляну Супрун спробують зробити ширмою для того, щоб поставити зручних заступників, які будуть лобіювати фармацевтичну, тендерну і іншу медичну мафію. Один з таких впливових людей, який має вагу в БПП – Загорій. Медична частина його цікавила завжди, і він розглядався як один з претендентів на міністра МОЗ. Інша частина, до якої наблизився звільнений заступник міністра Перегинець, і відстоював його частково інтереси Борис Литовський, відомий фармацевтичний гравець. Він зараз має інтерес до Борщагівського хімфармзаводу, щоб повернутися в Україну. Міжнародні закупівлі відбуваються через три міжнародні організації, і одна з британських компаній провела половину закупівель у фірм, наближених до Бориса Литовського. Це викликає великий подив, бо це імідж Великобританії і закупівельної агенції. Але він зумів навіть туди пролізти зі своїми препаратами, які часто не відповідають якості. Напевно, треба буде судити по діях, які будуть зроблені, але я би застеріг Уляну Супрун від нав’язуваних заступників, отих трьох кандидатур, яких вона подала. Наскільки це є її команда – я маю великі сумніви. Напевно, вони були рекомендовані з АП, з щирою посмішкою, так, як мені рекомендували. Я теж щиро повірив, що я можу сформувати свою команду, і буквально через три дні після мого приходу Мартиненко з Яценюком рекомендували мені першого заступника. А потім він виявився троянським конем, який, по суті, намагався залишити всі корупційні схеми. І я не міг його не звільнити, ні догану дату. Натомість п’ять заступників, які мали бути в МОЗ – майже півроку лежали під сукном Яценюка, і він принципово не призначав нікого, щоб ми вдвох могли паритетно боротися: я - проти корупційних потоків, а Салютин - за них.

- Які особистості обговорювалися на керівника МОЗ?

- Один з претендентів – Верба, який є керівником медичного управління Міноборони, Тодуров – керівник кардіоцентру. Я думаю, що люди ставили умову Заходу зі своєю командою. Але потрібен міністр – ширма, а заступники будуть керувати. І це тактика сьогоднішньої влади. Основна мета була – нав’язування заступників. Міністр міг бути будь-який. Але людина, яка розуміє систему охорони здоров’я, розуміє, що система настільки знищена і настільки страшна, що без своєї команди там зробити нічого не можна, і нічого не буде, крім дискредитації. Або мета - йти і заробити гроші. Саме тому люди повідмовлялися – що їм не дали гарантій своєї команди. Натомість Уляні, напевно запропонували команду, на яку вона погодилася.

- Що ви скажете про тих заступників, яких Супрун вже подала?

-До управління системою охорони здоров’я не має відношення жоден з них. Залишився ще зі старої команди Ілик, який є медиком, доктором медичних наук, і він був заступником голови комітету з питань охорони здоров’я попереднього скликання. Це єдина людина, яка має управлінський досвід. Я думаю, що ця команда, на жаль, призведе до тої мети, яку зараз хочуть нав’язати Україні і яка поки ще є таємною – знищити МОЗ, об’єднаши його з Мінсоцполітики, і покласти відповідальність всю і фінансові потоки на міністра Реву. Такий серйозний дзвіночок вже пролунав, тому що Денисова зареєструвала за три дні до закриття ВР закон про медичне страхування, загальнодержавне, обов’язкове, але яким будуть займатися виключно приватні страхові компанії. Вони мають бути створені як приватні банки. Ціна питання – 60-70 млрд гривень. Таку технологію застосували, коли був призначений Квіташвілі, і він подав закон про "автономізацію", а по суті - про розкрадання всієї системи охорони здоров’я. Зараз у комітеті є спільний проект по автономізації – він не передбачає можливості вкрасти все. Зараз Денисова внесла законопроект, який дозволяє приватним страховикам вкрасти весь медичний страховий фонд. Я зареєстрував альтернативний законопроект.

Новини за темою

- Є у Супрун своє бачення реформи в охороні здоров'я?

- У мене була зустріч з Супрун, досить конструктивна. Я розказав своє бачення співпраці. Вона погодилася з тим, що вона має вивчити питання і потім прийме своє рішення щодо тих реформ, які запропонував комітет. У комітеті 10-11 депутатів підписали всі фундаментальні законопроекти по побудові нової системи охорони здоров’я. Адже ніхто не здійснить жодну реформу без парламентського комітету. Саме тому в мене великий сумнів у так званій політичній волі президента й уряду щодо цієї реформи. Це, швидше за все, відтягування процесу замість реальної реформи. Супрун пообіцяла вивчити це питання і дати своє бачення на засіданнях комітету, які будуть на початку вересня. Побачимо перші дії - призначення заступників і дії тих заступників. У МОЗ – катастрофічна, жахлива ситуація. Там половину співробітників звільнено. І там немає кому працювати, навіть у самому міністерстві. Не знаю, як вона збирається рятувати поточний стан речей. Поточним станом речей є ініціатива РНБО  по вакцинації. Це є перше, з чим вона стикнулася – вона волає до РНБО, бо побачила, що з вакцинаціє катастрофа. І таких катастроф щоденних, вистачить на три місяці. Про які реформи може йти мова – коли потрібно рятувати реальний стан речей. Повністю вбив систему Квіташвілі зі своєю так званою командою. Я готовий їй допомагати, але якщо буде конструктивна робота з комітетом у плані реформи. Тоді можна знайти спільну точку зору. Влада системно дискредитує, гнобить  всіх майданівців, волонтерів, атошників для того, щоб показати, що вони нездари і не можуть нічого зробити. Буде дуже образливо, коли ще один представник Майдану буде знову дискредитований владою. А влада над цим працює. Тому я їй щиро спробую допомогти. Я щиро пробував допомагати і Квіташвілі. Три місяці в нас були зустрічі, і я намагався донести, що відбувається. Натомість він відгородився, і співпраця через три місяці закінчилася.

- Що нам робити з фармакологічним ринком? Кажуть, що контрафакт в аптеках досягає 90%.

-  Ваші побоювання перебільшені. Ті ліки, які виробляються українськими виробниками, а це 75% упаковок – досить якісні. Єдине - оригінальні ліки, які є дорогими, імпортні. Якщо в Англіі контрафакт – 15%, то в нас, я думаю, - 20-30%. Статистики не існує – це тільки здогадки експертів.

- Звідки нам знати статистику контрафакту, якщо у нас не призначений глава Держлікслужби?

- А ця служба не працювала і до того, як були керівники служби. Не має української системи визначення контрафакту. Не існує. Потрібна система контролю і якості лікарських препаратів. Наші лабораторії пишуть, що в нас контрафакту 0,1%. Реально цю систему можна змінити - не через красиві словапро закон про спрощену реєстрацію ліків. Парламентським комітетом спільно з усіма зацікавленими сторонами розроблена нова редакція закону про лікарські засоби. Він дає відповіді майже на всі оці питання, абсолютно адаптований до сучасних європейських директив – новий закон "Про обіг лікарських засобів на території України". Але потім потрібно контролювати виконання закону. Є системне бачення, розроблений закон, потім – дотримання цього закону.

- Що нам робити з шахраями і злодіями на фармринку?

- Хороша ініціатива – вивід закупівель із МОЗ. Хоча би відділити закупівельну частину від охорони здоров’я. По суті, це може зробити нова система охорони здоров’я. Якщо ми когось посадимо – то це буде просто піар і це не вирішить системну проблему. Система прогнила настільки, що потрібно будувати нову систему. А стару систему забути, і розслідувати всі ті справи, аж до посадок заступників міністрів, міністрів, які мають до того відношення. Тендерні закупівлі в МОЗ відбуваються 15 років. Проти Перегинця, останнього заступника, порушено дві кримінальні справи, і вже їх закрили. Салютин, який був у мене заступником і підписував всі ці угоди, прекрасно себе зараз почуває заступником директора інституту АНУ. А я звертався і в ГПУ, і куди тільки можна. І до того були такі заступники міністрів і міністри, які підписували всі ці корупційні угоди. Треба це все розслідувати, матеріали всі є – немає політичної волі і є дуже велика сила фармацевтичної мафії. Фармацевтичний ринок України сягає 40 млрд.

Новини за темою

- Ваш запитання?

- Вам вже вдалося відпочити?

- Поки що ні.

- Як медик я рекомендую вам побільше відпочивати і від роботи отримувати тільки задоволення.

- Дякую.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>