Сату Кахконен: Україна може провести земельну реформу, заборонивши продавати землю іноземцям

Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен в інтерв'ю телеканалу "112 Україна" в рамках проекту 112 International Insight розповіла, як в СБ оцінюють темпи реформ в Україні, які зміни найважливіші для зростання економіки, чому наша країна повільно освоює кредити Банку, і до чого тут корупція

Сату Кахконен: Україна може провести земельну реформу, заборонивши продавати землю іноземцям
112.ua

112.ua

Редакційний блог

Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен в інтерв'ю телеканалу "112 Україна" в рамках проекту 112 International Insight розповіла, як в СБ оцінюють темпи реформ в Україні, які зміни найважливіші для зростання економіки, чому наша країна повільно освоює кредити Банку, і до чого тут корупція

Еліна Бекетова: Світовий банк схвалив план співпраці з Києвом на наступні п'ять років, який покликаний підтримати українські реформи. Ви можете розповісти про це докладніше? І ми також знаємо, що є стратегія щодо України. Це різні документи чи один і той самий?

Сату Кахконен: Дозвольте мені спочатку розповісти про Стратегію партнерства (Сountry Partnership Framework), яку ми обговорили в червні. У будь-якій країні, з якою працює Світовий банк, ми готуємо Стратегію взаємодії кожні 4-5 років. І ми називаємо цей документ Стратегією партнерства. Він і визначає наші цілі, які ми хочемо досягти. Отже, за останні кілька місяців ми підготували нашу Стратегію партнерства з Україною, а потім обговорили її в червні. Наша мета тут, в Україні, після двох років глибокої кризи, - це підтримка відновлення економіки. І ми фокусуємося на чотирьох сферах. Ми обрали такі, які можуть допомогти економічному зростанню і прогресу, які мають значення для України та її громадян. Тобто, ми не працюємо в кожному секторі, ми вибіркові. І ті чотири напрямки, на яких ми зосередимося - це функціонування ринків, стійкість фінансового сектора, оскільки без стійкості ринки не будуть функціонувати. А потім доставка послуг - зокрема, у сферах здоров'я та соціального захисту. І, нарешті, боротьба з корупцією. Саме в цих сферах ми маємо намір просувати реформи. Ми будемо проводити аналітичну роботу, надавати технічну допомогу уряду і брати участь в окремих інвестиціях.

Місія Світового банку працює в Україні для оцінки прогресу в реформуванні бізнесу. Як ви вважаєте, чи стало простіше займатися бізнесом в Україні?

З роками стало легше займатися бізнесом в Україні. Україна зробила ряд важливих кроків для поліпшення ділового та нормативного середовища, і в результаті цих кроків рейтинг України в Doing Business Rating неухильно зростає. Приміром, у 2013 році Україна посіла 140-е місце серед всіх країн світу. А в цьому році, в 2017, вже піднялася на 80-е місце. Це значне досягнення. Однак мушу сказати, що, незважаючи на значний прогрес, Україна відстає від своїх сусідів. Країни Східної Європи систематично потрапляють в рейтингу на 20-50 місця, Білорусь, приміром, на 27, Молдова - на 44. Тому Україні має ще багато чого зробити, щоб наздогнати сусідів.

Які причини уповільнення бізнес-реформ в Україні?

Бізнес-реформи не сповільнилися. Просто інші країни дали стимул реформам, щоб вони відбувалися швидше. Ви повинні пам'ятати: те, що робить Україна, впливає на рейтинг, але також і те, що роблять інші країни, ще більше впливає на рейтинг. Таким чином, Україна має просувати реформи швидше, ніж сусідні країни. І ми бачимо три сфери, в яких це необхідно робити. Одна з них - забезпечення верховенства закону і боротьба з корупцією. Друга – подальша модернізація, дерегуляція ліцензій, дозволів і перевірок. І третя - систематичне застосування конкурентної політики - щоб вирівняти поле між приватним сектором та державними компаніями.

Нещодавно фахівці Світового банку переглянули прогноз щодо зростання ВВП в Україні. Які поточні оцінки і прогнози по ВВП і реального стану економіки України?

Насправді, ми переглянули в бік зменшення прогноз ВВП на 2017 рік. Спочатку в цьому календарному році прогнозували зростання ВВП на рівні 2,8%, але в результаті торгової блокади ми переглянули його і знизили до 2%. Торгова блокада скорочує експорт сталі і збільшує імпорт вугілля для України. І це матиме значення в цьому календарному році.

Прем'єр-міністр України говорить, що ми знаходимося на шляху до відновлення економіки. Це дійсно так?

Україна знаходиться на шляху до відновлення економіки. Український уряд прийняв дуже рішучі заходи, щоб зменшити макроекономічні дисбаланси за останні 3 роки. А в 2017 році економіка, нарешті, стабілізувалася і насправді почала зростати. Ми побачили, нарешті, скромне зростання на рівні 2,3%. Таким чином, це значне досягнення для уряду, і воно дає підстави для оптимізму. Коли ми дивимося, на якому рівні Україна сьогодні - ми дуже раді, що економіка почала поліпшуватися. Але для досягнення стійкого відновлення економіки і того рівня доходів, який був у населення до кризи, зростання має відбуватися ще швидше. І в України є потенціал для цього. У середньостроковій перспективі економіка України може зрости до 4%. Але цього не відбудеться без подальшого прискорення реформ. Тому дуже важливо продовжувати битву за реформи в найближчі рік або два.

Якщо ми говоримо про стійке відновлення економіки, що необхідно зробити в першу чергу, щоб Україна мала той самий рівень економіки, що і до кризи? До речі, ми говоримо про кризу 2008 року чи 2014?

Ми говоримо про кризу 2014-2015 років, яка настала після Революції Гідності. Україна зазнала падіння ВВП на рівні 16%. Це значний показник. Зараз Україна має багато зробити, щоб повернути доходи на докризовий рівень. Та ці дії повинні виконуватися в декількох сферах. На думку Світового банку, в даний момент існує п'ять реформ, які необхідно реалізувати. І найважливіша реформа - земельна. Решта чотири - це реформа державного сектору та підприємств, створення простору для приватного сектору; пенсійна реформа, оскільки нинішня система нестійка у фінансовому відношенні; медична реформа - щоб зберегти населенню здоров’я; і остання п'ята, не менш важлива – боротьба з корупцією. Там ще багато слід зробити.

Як Ви оцінюєте боротьбу з корупцією в Україні?

Це проблема номер один, на думку народу України. І ми також вважаємо, що це перешкоджає економічному прогресові в країні. У цій сфері український уряд зробив важливі кроки за останні три роки. Кроком вперед стало створення антикорупційних інституцій – САП і НАБУ. Крім того, ще одним важливим заходом було запровадження електронних декларацій. І система електронних закупівель "Prozzoro" дає надію на подолання корупції. Чи цього достатньо? На жаль, ні. Перевірка електронних декларацій повинна тривати й надалі, й це повинно відбуватися рішуче. Якщо вона показує, що деякі люди були причетні до незаконних дій, слід застосовувати санкції.

Земельна реформа - який Ваш прогноз щодо скасування мораторію на продаж землі? Які будуть наслідки для економіки та інвестклімату у випадку його подовження?

Земельна реформа, на наш погляд, є одним з ключових пріоритетів для України. Це найнагальніша реформа, яку повинна зробити Україна. Вона може розкрити значний сільськогосподарський потенціал, який є в України. Це може підвищити продуктивність праці в країні, що в свою чергу залучить значні інвестиції в сільськогосподарський сектор. На даний момент Україна має певні переваги у сільському господарстві, але цей потенціал не реалізується. У вас виключно родюча земля, в Україні - третина світових чорноземів. Але середня врожайність в сільському господарстві така ж, як і в інших частинах Європи, де земля менш родюча. Таким чином, сьогодні існує дуже мало стимулів для інвестицій у виробничу техніку, а також для забезпечення подальшої родючості землі. І це почасти тому, що зараз немає правильних цін на землю, а ринок землі не функціонує, його просто не існує. Найважливішим кроком, який Україна могла б зробити, щоб пришвидшити зростання економіки - це зняття мораторію на продаж землі та надання банками фінансових коштів і кредитів приватним особам та агробізнесу. Згідно з нашими оцінками, це дозволить дуже швидко побачити зростання ВВП на 1,5% , а також залучить значні доходи до держбюджету від продажу та оренди землі. Таким чином, це дуже продуктивна реформа, яку необхідно реалізувати. Чи готовий до цього уряд? У найближчі тижні і місяці буде багато роботи, якщо вони дійсно хочуть скасувати мораторій на продаж землі з 1 січня 2018. На нашу думку, якщо є політична воля на це, то мораторій буде скасовано 1 січня.

Є побоювання, що українська земля може бути розпродана іноземцям. Чи варто вірити цьому?

Я теж чула такі побоювання. Деякі з них - реальні. Коли мораторій буде скасовано, нема потреби дозволяти іноземцям купувати землю. В Європі існує низка країн, які забороняють продаж сільськогосподарських угідь іноземцям. Таким чином, в цьому Україна не буде винятком. Але критично важливо те, щоб українським громадянам було дозволено купувати і продавати землю, якщо це необхідно.

Тепер перейдемо до теми українських доріг. Ви бачите зміни в сфері реконструкції та ремонту доріг України відтоді, як почали працювати з Україною? Чи можете Ви розповісти про найбільш масштабні проекти, з якими зараз працює Світовий банк?

Дякую за це питання. Я була здивована, що щорічно в Україні відбувається більше 4000 випадків дорожньо-транспортних пригод. І ще більше людей отримують травми на дорогах. Через погані дорожні умови щороку втрачаються мільярди гривень. З цього погляду безпека дорожнього руху важлива для розвитку України. Ми профінансували 2 проекти, які підтримують дороги та безпеку. Ми спеціально зосередилися на дорозі Київ-Харків-М03, ми значно поліпшили частину цієї дороги. І я сподіваюся, тепер люди бачать цю різницю. Ми також проаналізували місця, де найчастіше траплялися аварії. В результаті цього кількість дорожньо-транспортних пригод на тій частині дороги трохи зменшилася. Таким чином, наші інвестиції покращують дорожні умови. Але це ще не все, що ми робимо. Ми дуже тісно співпрацюємо з урядом, щоб визначити пріоритетність інвестицій у дорожній сектор. Ми аналізуємо, якими мають бути пріоритети для інвестицій. Результат показує, що сьогодні уряд має інвестувати не в будівництво доріг, а в технічне обслуговування і відновлення. Якщо поточні дороги не будуть підтримувати і відновлювати, стан доріг погіршиться ще більше.

Яка сума грошей, витрачених на українські дороги?

У цілому наш портфель коштів, який зарезервований, але не освоєний на українські дороги - близько 800 мільйонів доларів США. Це значна частина портфеля, який у нас є, і це дуже важлива частина наших операцій тут, в Україні.

А в цьому році яка сума буде витрачена на українські дороги, і можливо, Ви можете назвати кілька напрямків?

У цьому році ми просто фокусуємося на реалізації існуючих транспортних проектів, які у нас є. Як я вже сказала, близько 800 мільйонів доларів США залишаються неосвоєними, це значна сума грошей. Якщо ці гроші будуть витрачені, це буде мати істотне значення для людей на місцях.

І тоді Світовий банк зможе дати більше кредитів, оскільки зараз ці гроші неосвоєні, правильно?

Так, ми б хотіли, щоб ці проекти рухалися і були реалізовані до того, як ми надамо ще один кредит. Поки ми реалізуємо існуючі кредити та проекти, ми приділяємо особливу увагу технічній допомозі. І ще одна сфера, де ми надаємо технічну допомогу, - це, наприклад, автоматичний моніторинг дорожнього руху і т. д. Поточний транспортний портфель зосереджений на автомагістралях, на основних дорогах, відновленні та модернізації автомагістралей згідно з міжнародними стандартами.

Як ми бачимо з досвіду навіть українських доріг, одна з проблем - це те, що Україна не завжди може освоїти зарезервовані для неї кошти. Чому так відбувається? Як це виправити?

У нас є великий портфель інвестиційних проектів тут, в Україні. І в цей момент неосвоєна сума становить близько 2 мільярдів доларів США. Це важливо. І якщо б ці гроші рухалися, швидко інвестувалися, проекти здійснювалися, це мало б велике значення для української економіки. Це дасть хороший бюджетний стимул для країни. На жаль, були затримки з виплатами, вони не є чимось новим. Не існує швидкого вирішення цієї проблеми, яка, до речі, стосується не тільки портфеля Світового банку, але і інших міжнародних партнерів. Ми провели аналіз, намагаючись визначити системні чинники, які заважають ефективності портфеля. Ґрунтуючись на цьому аналізі та результаті, ми спільно з урядом, реструктурували кількість наших проектів, щоб зробити їх простішими, аби вони виконувалися швидше. Ми також скасували ті частини проектів, які не просунулися вперед, ви знаєте, де гроші просто лежали, і з ними нічого не відбувалося. Ми також збільшили моніторинг так званих проблемних проектів. Ми дуже тісно співпрацюємо з урядом для вирішення цих проблем. Тому що для нас важливо, що ми надали ці кредити Україні, щоб допомогти простим людям, побудувати лікарні, побудувати дороги, і ми хотіли б, щоб ці інвестиції працювали.

У чому причина цього неосвоєння? Це питання бюрократії, або когось в уряді, на місцях, хто не розуміє, як реалізувати проекти?

Це дуже хороше питання. Тому що, дійсно, те, що ви говорите, це на перший погляд повинно бути простим. І ми бачимо, як реалізовуються наші проекти в інших країнах. І в більшості випадків вони просуваються дуже добре і швидко впроваджуються. Що стосується України, насамперед наш портфель відносно молодий. Протягом кризових 2014-2015 років Світовий банк значно збільшив підтримку України - з травня 2014 року до червня 2016 року ми надали Україні 4,6 мільярдів американських доларів. Половина з них пішла на інвестиційні проекти, які прибули в країну дуже швидко. І коли ми говоримо про складні інвестиційні проекти - для реалізації цих проектів потрібно більше часу. Це один із факторів, який викликає затримки. Другий - за останні три роки відбулися зміни в уряді. І кожного разу, коли люди змінюються, їм потрібно якийсь час, щоб зрозуміти, що робити, це викликає затримки. На жаль, також були випадки корупції. І щоразу, коли є справа про корупцію, реалізація затримується.

І останнє питання нашого інтерв'ю. Ви працюєте в Україні вже рік - від липня 2016 року. Яка найвагоміша зміна в Україні сталося протягом цього року?

Я почала працювати в Україні майже рік тому. Пригадую, коли почала працювати в Україні, не була впевнена, наскільки рішучим є прагнення уряду до реформ. Повинна сказати, що я здивована. За останні кілька місяців уряд просунувся з низкою значних реформ. Якщо подивитися назад, з чого все починалося, - зі збільшення тарифів. Але те, що я вважаю ще більш значимим - це запровадження електронних декларацій минулої осені. Потім дії уряду та НБУ в банківському секторі - націоналізація "Приватбанку" - це був важливий крок. І тепер уряд просувається вперед із земельною, пенсійною та медичною реформами. І я аплодую уряду за те, що він рухається з ними вперед. У мене, і я думаю, у всіх в Україні є підстави для оптимізму - якщо ці темпи реформ продовжаться.

Розмовляла Еліна Бекетова

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>