banner banner banner banner

Років через 20 будуть документальні підтвердження існування НЛО

Дмитро Голубов - народний депутат України від БПП. Закінчив Одеський національний університет ім. Мечникова. Свої перші гроші заробив у сім років – продавав туристам з Європи і США листівки із зображенням архітектурних пам'яток Одеси. У 16 років разом з друзями створив фірму, яка надавала послуги з набору тексту на комп'ютері і налаштування програмного забезпечення. У минулому перебував під слідством за звинуваченням у хакерському зломі американських банківських систем та крадіжці 11 млн дол. Виправданий Солом'янським судом міста Києва у зв'язку з відсутністю складу злочину. Наразі обіймає посаду комерційного директора в компанії WEB-PROMO, видом діяльності якої є розкрутка та просування сайтів. Глава "Інтернет-партії України". Одружений, виховує сина

Років через 20 будуть документальні підтвердження існування НЛО
112.ua

Наталія Влащенко

Журналіст

Дмитро Голубов - народний депутат України від БПП. Закінчив Одеський національний університет ім. Мечникова. Свої перші гроші заробив у сім років – продавав туристам з Європи і США листівки із зображенням архітектурних пам'яток Одеси. У 16 років разом з друзями створив фірму, яка надавала послуги з набору тексту на комп'ютері і налаштування програмного забезпечення. У минулому перебував під слідством за звинуваченням у хакерському зломі американських банківських систем та крадіжці 11 млн дол. Виправданий Солом'янським судом міста Києва у зв'язку з відсутністю складу злочину. Наразі обіймає посаду комерційного директора в компанії WEB-PROMO, видом діяльності якої є розкрутка та просування сайтів. Глава "Інтернет-партії України". Одружений, виховує сина

 Влащенко: Сьогодні у нас у студії народний депутат України Дмитро Голубов.

Вітаю, Дмитре. Ви зараз в'їзний в США?

Голубов: Звичайно. Все закінчилося добре, тому що це була помилка американських правоохоронних органів, яку згодом визнали і вони, і українська сторона. Коли я вийшов із СІЗО, я почав створювати "Інтернет-партію України". З цього почалася моя громадська діяльність. За кілька років партію було зареєстровано.

- Які цілі ви перед собою ставите?

 - Ми хочемо комп'ютеризувати всі державні установи в Україні, виші, школи, щоб у 10 років у кожної дитини був комп'ютер, щоб у 13 років у кожного був доступ до мережі інтернет на швидкості 100 мегабайт, і закріпити це в Конституції України. І, природно, максимально впровадити електронний уряд, коли всі процеси в державі будуть переведені на електронні рейки.

- Ви хочете це зробити на свої гроші або на державні?

 - Звичайно, за державні, тому що це робиться для держави. За свої гроші цього не можна робити, там же є певний рівень секретності.

- У нас зараз близько 30% людей користуються інтернетом.

 - Так, 25-28%. У нас сьогодні, наприклад, на вибори не приходить молодь, тому що ніхто не хоче стояти по 30 хвилин у черзі. Ця проблема спокійно вирішується естонським досвідом, коли ти вдома, встановивши спеціальний smartReader, вставляєш свій електронний паспорт.

- Ви вважаєте, це єдина причина неприходу молоді на вибори?

 - По-перше, це нудно, їм це не цікаво. І це довго. У тих же Штатах ти засунув цей папірець, комп'ютер порахував, за кого ти проголосував, галочку виставлено, вибори закінчилися, о 08:05 всі знають результат, і держава не витрачатиме коштів на ці комісії, на цей папір.

- А у нас понад місяць минуло після виборів, і досі не пораховано.

 - Це кам'яний вік. Ми живемо в ХХІ столітті, у всіх є мобільні телефони, всі користуються комп'ютером, і ми не можемо провести вибори за 5 хвилин, щоб не було потім судів, фальсифікацій. Це не нормально! Зрозуміло, як змінювати ці речі, і я гадаю, у нас є всі шанси поміняти їх у майбутньому.

- Кажуть, що ви закрили піраміду Мавроді. Як вам це вдалося?

 - Я прискорив її закриття десь на 6-8 місяців. Коли Мавроді відкрив свою нову піраміду, вона була в інтернеті. Вся її база була в інтернеті. Вони через інтернет поповнювали рахунки. Мені вдалося закрити його сайт, і в піраміді почалася справжня істерика. Він звернувся до Януковича з цього питання, вимагав порушити проти мене кримінальну справу, викликав мене на теледебати на телеканалі "Інтер". Там я йому сказав: "Мавроді, бережися березневих ід" (це днів у середині березня). Рівно через два місяці, 14 березня, його заарештували в Росії. Після цього я опублікував всі його паспорти, за якими він хотів виїхати з Росії, опублікував його рахунки, гроші з яких він уже перевів з Росії на Сейшели і на Кайманові острови, і все це прискорило розпад його піраміди.

- А ви з охороною ходите?

 - Ні, мене захищають вищі сили.

- Чи були у вас особисто контакти з представниками українських спецслужб або з представниками будь-яких інших спецслужб, які хотіли з вами працювати?

 - Я думаю, в прямому ефірі ці питання некоректно було б обговорювати.

- Наскільки реально провести через ВР всі ці закони, які ви хочете?

 - Це абсолютно реально. Один із моїх законів, який я подав, це щоб більше на паперах не роздруковували щоденні проекти рішень, а щоб все перейшло на електронну версію. Це 8 млн грн економії щороку. А цим папером можна опалювати частково будівлю ВР. У принципі, в парламенті сьогодні налаштовані на реформи, люди готові приймати такі рішення.

- Атмосфера, яка сьогодні в парламенті, у фракції БПП, здається вам конструктивної?

 - Так, відбуваються нормальні робочі процеси. Коли у фракції 150 людей – це десятки груп, десятки сфер за інтересами, все об'єднуються за інтересами. Це нормально.

- У вас у 2009 р був спільний проект з Femen?

 - Вони колись звернулися до мене по допомогу у створенні програми, яка блокувала б сайти, що пропагують секс-насильство, рекламу проституції тощо. Я зробив цю програму, вона якийсь час працювала. Я зробив це безкоштовно як громадську ініціативу.

- А ви знали, хто в 2009 р фінансував цю групу?

 - Ходили різні чутки: якийсь музикант з Німеччини, хтось іще.

- Вони ж за щастя народне боролися і раптом припинили боротися і поїхали. Змінилася влада, можна ж вже було повернутися.

 - Якщо ти отримуєш політичний притулок, то п'ять років ти не маєш права повертатися на територію України. А вони отримали політичний притулок у Франції. Якщо приїдеш, то політичний притулок анулюється.

- Ви писали, що ФБР зверталося до Юрія Луценка з приводу вашої екстрадиції. Він тоді відмовив?

 - Вони зверталися до Луценка з проханням відкрити кримінальну справу проти мене. І він, природно, підтримав цю ініціативу, не розібравшись.

- Ви – одесит. Чому у вас не вийшла співпраця із Саакашвілі?

 - Багато хто в Одесі зрадів і подумав, що дійсно приїхав мегареформатор, головний реформатор всієї Грузії, який обіцяв провести грузинське диво. Навіть я очікував якихось реформ. Але, поступово спостерігаючи за його діяльністю, що він ходить і повторює одні й ті ж слова, катається по всіх селах, розповідає всім, що вони дуже талановиті люди, і всім це подобається... Це ж одна із форм управління людьми – лестити їм і говорити, що вони живуть погано, тому що в цьому винен, наприклад, Яценюк. Ніяких дій щодо поліпшення міста він не зробив. Одні заяви та обіцянки.

- А сервісний центр?

 - Сервісний центр у нас вже був готовий і вже був відремонтований повністю. Він вирішив перенести його до більш красивої будівлі, домовився з місцевими бізнесменами, витратив ще й бюджетні кошти і кошти благодійного фонду. Це Кауфман і Грановський, до яких у нього тепер немає жодних претензій з приводу аеропорту, які були на початку його приїзду до Одеси. І він, Саакашвілі, почав займатися рекетом. Підприємства, бізнесмени отримують від його радника лист такого  змісту: "Просимо вас знайти можливість надати благодійну допомогу в розмірі 2,5 млн грн. Розрахунковий рахунок такий-то. Дякуємо за увагу і розуміння". І ці гроші на рахунках з'являються, і майже всі великі одеські бізнесмени платять йому.

- Ви можете це підтвердити документально?

 - У мене цей лист є. До тих, хто не платить, приїжджає грузинський прокурор, грузинський міліціонер. Скаржитися нікуди – він зробив замкнуте коло. Заступник генерального прокурора у нас – прокурор області, і він може заблокувати будь-яку скаргу в ГПУ. Йому ще потрібно вибити главу СБУ, і в Одесі буде повністю політичне грузинське угрупування, яке контролює все. І якщо ти пішов проти них, вони знищать твій бізнес, будь-які твої починання, можливості. Або, навпаки, дадуть дорогу.

- Саакашвілі був делегований до Одеси вашою партією. Це людина коаліції. Ваша фракція, ви піднімали це питання на зустрічах з Порошенком, Шокіним?

 - Я підняв це питання. Відправив близько чотирьох запитів колективних, приватних як народний депутат України з приводу злочинних дій Саакашвілі, з приводу корупції його найближчого оточення. Конкретно – його радника Теймураза Нішніанідзе, який розсилає такі листи. Сьогодні у нас грузинське хакерське угруповання "Хінкалі" опублікувало ряд дуже цікавих документів про те, що команда Саакашвілі щодня грабує і тринькає гроші благодійного фонду, створеного одеськими бізнесменами для реабілітації воїнів АТО. Хакерське угруповання розкрило ФБ та імейл Теймураза Нішніанідзе, який є касиром Саакашвілі і його правою рукою. Там були виявлені дуже цікаві документи. Це платіжка (111 тис. грн) на фуршет у Брістолі, оплачена за гроші благодійного фонду, це реклама пана Саакашвілі на телеканалі "Інтер" на 3 млн грн за три дні. Можна було купити 3 квартири тим воїнам, які повертаються сьогодні. 4 млн грн вони витратили на автомобілі. Коли я опублікував цю інформацію, мені зателефонував Саакашвілі і сказав, що ці автомобілі були куплені для допомоги правоохоронним органам. А потім знайшлися фотографії, які показують, що на них їздить його прес-служба, Теймураз Нішніанідзе, Олександр Боровик та інші його діячі. Ніхто не збирався передавати це правоохоронним органам, але тепер скандал, і вони будуть намагатися заднім числом це передати. Тому я зробив відповідний запит: коли були куплені автомобілі, яким актом і якого числа вони були передані правоохоронним органам.

- Чи виходив на вас сам Саакашвілі і його люди? І чи говорили з вами топ-менеджери БПП про те, навіщо ви це робите?

 - Коли я проводив прес-конференцію, були відповідні дзвінки "негайно її припинити". Коли люди прийшли в місто красти, всіх називають злодіями, корупціонерами, а самі перші займаються корупцією, то це неправильно. Саакашвілі і його команда оплачують свої перельоти теж за допомогою цього фонду. Там літають особисті охоронці, колишній генпрокурор Грузії. Особисто Саакашвілі оплачує квитки сам, а вся його команда літає за кошти благодійного фонду. Я це можу підтвердити платіжками, оплаченими благодійним фондом, з печаткою банку. 31 жовтня Саакашвілі викликав грузинську співачку з Риму Софію Ніжарадзе. 3 листопада вони її ще раз викликали, але вже з Тбілісі, і оплатили це все з фонду, створеного для реабілітації воїнів АТО. Все це аморально, непристойно, некрасиво. Але останній квиток, який оплатили для глави одеської міліції, генерала Лордкіпанідзе, є корупційним правопорушенням. І як член комітету з правової політики і правосуддя я разом з низкою народних депутатів вже зробив колективний запит про те, щоб міністр МВС відсторонив Лорткіпанідзе на час розслідування. Цій людині повинні заборонити назавжди обіймати будь-які державні посади.

- А ви намагалися знайти контакт із Сакварелідзе? Все-таки він заступник генерального прокурора?

 - Сакварелідзе сьогодні живе в Одесі у готелі "Брістоль", який належить Кауфману і Грановському, які експропріювали одеський аеропорт за часів Януковича. Вартість номера Сакварелідзе – приблизно 300 євро на день. Як людина, яка живе безкоштовно в цьому номері, може боротися з корупцією в Одесі?

- Ви впевнені, що він не оплачує номер?

 - Він не оплачує. Це робиться абсолютно тихо: відкриваються ворота, заїжджає машина Сакварелідзе, машина охорони, і його таємно проводять до його номера, щоб його не бачив ніхто з відвідувачів.

- Підтвердження цього немає, а якщо завтра на вас подадуть до суду?

 - Якось розберуся вже.

- У вас дуже цікава декларація за 2014 р .: річний дохід – 6440 грн. Це що?

 - Це зарплата у ВР. Я був тимчасово непрацюючий, і за пару місяців набігли ось ці гроші.

- Ви ж займаєтеся бізнесом. Ви хочете сказати, що у вас не було ніяких доходів за 2014 рік?

 - Я просто хочу, щоб гроші залишалися на батьківщині, а не йшли державі.

- Тобто ви не платите податків?

 - Колись я купив криптовалюту "Біткоїн", і вона коштувала 50 дол., і продав її, коли вона коштувала 1000 дол., заробляючи на кожній одиниці цієї валюти 950 дол. Чому я повинен платити з цього податки? По-перше, незрозуміло, як це оформити процесуально і юридично, і, по-друге, це моя особиста удача. Чому я повинен платити податок з удачі? Навіть виграш у казино сьогодні не дозволяють конфісковувати та оподатковувати. За фортуну платити необов'язково.

- У вас є запитання до мене?

 - Ви вірите в НЛО?

- Швидше, ні, ніж так.

 - Ви помиляєтеся, воно реально існує. Років через 20 будуть і документальні підтвердження цього.

- Вельми дякую, Дмитре

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>