112.ua

Влащенко: Сьогодні події тижні ми обговорюємо з екс-народним депутатом України Андрієм Сенченком.

Два дні тому Конституційний суд "освятив" зміни до Конституції. Як ви вважаєте, чи знайдеться восени 300 голосів для голосування в другому читанні?

Сенченко: Насправді це наступний акт трагедії національного масштабу, тому що те, що проштовхується у вигляді змін до Конституції... Там є три складові, і всі вони небезпечні для країни. Перше – це особливий статус Донбасу, який закладають, по суті, до Конституції. Ця гидота може залишитися в Конституції на дуже довгий час і бути підніжкою для українського народу, для держави Україна на десятки років вперед. Маніпулювати Конституцією під чиїмось тиском, на догоду сьогочасної, навіть болючої, гострої ситуації не можна. Друге: в цій Конституції закладено неконституційний порядок, неконституційну зміну конституційного ладу. Йдеться про викривлення конструкції держави. Там у завуальованих виразах закладається перерозподіл повноважень, і, по суті, країна перетворюється на президентсько-парламентську республіку. А зміну політичної моделі держави за Конституцією передбачено тільки через референдум. Спробували загорнути це в обгортку під назвою "децентралізація" і протягнути, проштовхнути коліном через парламент. І третє: ідеї з децентралізації настільки неохайно виписані, що це просто призведе до хаосу на всіх рівнях влади. На мій погляд, суспільство має зайняти таку позицію, що кожен депутат, який не дай боже проголосує за ці зміни до Конституції і дасть один із 300 голосів (а я сподіваюся, що цього не буде), повинен потрапити просто на національну дошку ганьби. Тільки суспільство консолідованими зусиллями може не допустити цієї трагедії.

Новини за темою: Гройсман: У вересні документ про зміни до Конституції буде винесено на розгляд ВР
 

- А що буде з коаліцією восени?

 - За великим рахунком, це складно назвати коаліцією. Насправді, коаліції в 305 голосів немає. Цінністю для країни є не кількість народу в коаліції, а ті ідеї, які були запропоновані суспільству і насправді реалізуються. Те, що було запропоновано, є більш-менш прийнятним. Але справа в тому, що майже нічого з цього не виконується. Якщо цей склад парламенту проіснує п'ять років, то це будуть просто трагічні наслідки.

  - Чи припустимо сьогодні проводити вибори на окупованих територіях?

 - Чи можна уявити, щоб під час Другої світової війни на частини окупованої території України проходили вибори за українськими законами, і українська влада з цим погоджувалася? Це абсурд. Всі доброзичливці, які нам розповідають, що мінські угоди це щось особливо цінне, давайте поставимо собі запитання: а якщо мінські угоди будуть виконані від корки до корки, це що, поверне цілісність нашої країни або призведе до того, що буде встановлений міцний мир в нашій країні? Нічого подібного.

 

Новини за темою: Порошенко: Псевдовибори на Донбасі можуть повністю зруйнувати мінські домовленості

- Росія на засіданні Радбезу заблокувала рішення щодо трибуналу. І миттєво пішли  санкції з боку західних країн. Наші західні партнери застосовують санкції і постійно тиснуть на Росію, ми ж нічого не робимо. Більш того, наш великий бізнес там працює, сплачує податки тощо.

 - По суті, те, що відбулося на Раді безпеки ООН, це явка з повинною РФ за збитий "Боїнг". Своєю поведінкою вони продемонстрували, що саме Росія винна в тому, що сталося. Тим важливіше довести до логічного кінця створення трибуналу. Суд над злочинцями повинен бути. Щодо санкцій можу сказати, що сьогодні у нас у владі такий собі сплав: відсутність патріотизму, совісті та стратегії виведення країни на нові рубежі. Очевидно, що ми не збираємося влаштовувати парад перемоги на Красній площі, але ми повинні захистити країну, ми повинні її звільнити, ми повинні відновити мир і суспільну злагоду на території нашої країни. Стратегії в цьому питанні у влади немає ніякої. Спроби маніпулювати фейковим проектом мінських угод – це спроба маніпулювати громадською думкою. А стратегія повинна полягати в системній протидії окупантам. Наші військовики проливають кров на фронті, а наші політики повинні задіяти економічні санкції. Ми повинні протидіяти на всіх фронтах – юридичному, економічному, дипломатичному. А у нас тільки простий народ захищає країну.

 

Новини за темою: ЄС глибоко шкодує, що через вето РФ Рада безпеки ООН не ухвалила резолюцію щодо "Боїнга", - Косьянчич

- Понад тиждень обговорюється ситуація із Широкиним. Як це співвідноситься з  мінськими угодами? Що, ми, як і раніше, залишаємо українську територію?!

 - Самі мінські угоди – це трагедія для нашої країни, і чим швидше Україна вийде з мінських угод, тим краще. Для Заходу це дуже зручно, це для них мантра така. Широкине, демілітаризація Широкиного це чергова віртуальна ідея. Ніякого сенсу в цій дії немає. Наростає напруженість у Маріуполі, наші громадяни починають почуватися більшою мірою беззахисними. Наші військовики кажуть, що ступінь уразливості країни у разі реалізації цієї ідеї зростає. І чому ця демілітаризація тільки на цьому клаптику? А на інших що, наступати будуть? Росіяни свої війська від Широкиного відводять, тому що їм це вигідно: спровокувати нас на демілітаризацію Широкиного. Але при цьому вони вбивають на сусідніх ділянках фронту і військовиків, і мирних громадян. Тому це чергова яскрава обгортка, якою хочуть маніпулювати і показати, що нібито щось там відбувається. Нам потрібні системні зусилля, які приведуть до відновлення цілісності держави.

 

Новини за темою: Документ про демілітаризацію Широкиного повинен бути затверджений до 3 серпня, - Генштаб

- Міністр МВС висловився за створення професійної армії. Міністр оборони промовчав на цю тему. Може, це дійсно та галузь, на якій варто було б зосередитися всерйоз?

 - Наша країна не знала, що таке війна, і ця трагедія прийшла в країну внаслідок дій Януковича, Путіна і путінської Росії. Але те, що професійна армія є набагато ефективнішою, ніж така, як у нас, це теж очевидно. При цьому роками йшли дебати, і все впиралося у гроші. Армію за всі роки незалежності розкрадали, і за залишковим принципом (тільки щоб не вибухнула!) щось фінансувалося. Векторно – це правильна ідея. Зрозуміло, що це треба порівнювати з нашими фінансовими можливостями. У цьому сенсі нам треба працювати з нашими європейськими та американськими партнерами, тому що ми вирішуємо не внутрішні проблеми. Україна – це не тільки боротьба з путінською Росією. По суті, наша країна захищає своїми грудьми всю Європу від цієї агресії. Тому ми маємо право наполегливо вимагати системної підтримки з боку Європи і США, і, в тому числі, на побудову професійної армії.

 

Новини за темою: Бірюков: Контрактна армія буде коштувати Україні 100 млрд гривень на рік

- Що сьогодні відбувається в енергетиці?

- Те, що відбувається в енергетиці, це частина загальної величезної проблеми руйнування системи державного управління. Просто в енергетиці все це вже дійшло до крайньої межі. До появи Демчишина у кріслі міністра і до наступних змін у вугільній галузі були затримки по зарплаті у шахтарів до місяця, але при цьому робота йшла. Сьогодні затримки – 3-4 місяці, страйки шахтарів. На генеруючих станціях на день-два залишилося вугілля. І це результат дій влади, результат неадекватної кадрової політики. Попереду зима, а 1 серпня – це вже запізно готуватися до наступної зими.

- НАБ ще не почало працювати, а ми вже чуємо новини: до Лондона у складі офіційної делегації з'їздила дружина глави НАБ Ситника, а в Києві було затримано за хабар офіцера СБУ, кандидата в детективи НАБ. Що все це означає?

 - Я не вважаю, що всі українці – злодії, а все прибалти і грузини – кришталево чисті люди, як нам намагаються зараз це навіяти. При тому, що чистять, й надалі будуть попадатися  й офіцери СБУ, і політики, і чиновники, це зрозуміло. Але те, що попалася людина, яка вже пройшла два тури відбору до НАБ, говорить про те, що там щось не те з відбором. Ще б трохи – і він став би детективом НАБ з божевільними повноваженнями, і він мав би набагато більше можливостей для здирництва, хабарів. Тому десь на фундаментальному рівні це гниє, якщо говорити про нові структури. Але, з іншого боку, як можуть служити ці офіцери, якщо вони бачать, що в країні знову продаються посади, а міністрів призначають за гроші, чиновників рангом нижче трохи за менші гроші тощо. Все це сьогодні – частина нашої дійсності. Зараз, через півтора року після революції, коли країна воює. Це означає, що країну треба лікувати серйозно. Політична еліта закривається війною, каже, що зараз війна, і ми повинні бути всі разом. У мене запитання: ви крадете, а ми повинні з вами поруч стояти? Оскільки війна, то не потрібні вибори, позаяк вибори дорого коштують. Але я скажу, що дешевше проводити вибори щороку, ніж терпіти злодійську неефективну владу. Краще, як італійці: протягом 40 років після війни щороку проводили вибори, займалися селекцією влади. У нас теж потрібно займатися селекцією влади. Якщо сьогодні в парламенті, за різними підрахунками, є 80-100 нормальних депутатів, які мають совість і мають розуміння своєї відповідальності, то, може, після наступних виборів їх ще не буде 226, але треба робити так доти, поки їх не стане достатньо, щоб працювати. Зараз у нас формується кругова оборона від суспільства. Є дві вузьких групи людей у ​​владі, які тягнуть всюди своїх партнерів, поплічників і вважають, що країна – це їхня власність. І при цьому із-за цього свого паркану кричать про те, що війна, і ви нас не критикуйте.

 - У Ліхтенштейні заарештовано 13 млн швейцарських франків на рахунках судді колишнього Господарського суду України. Як ви вважаєте, відгукнеться це якось у рішеннях ГПУ?

 - Важливою є реакція прокуратури на ці речі, але набагато важливішим є вирішення фундаментальних питань. Змінюючи Конституцію, можна почекати з децентралізацією, але потрібно створити систему правосуддя, судову гілку влади в країні. Якщо це буде зроблено, то щодня країна буде очищатися. Дива не станеться, якщо звільнити всіх суддів, а потім набрати нових. Потрібно змінювати механізми формування судів, прийому на роботу, звільнення, кримінального покарання цих людей за злочини. Це повинна бути зовсім інша система. Пропозиції ці є, але вони сьогодні не в пріоритеті у владі. У пріоритеті у влади те, що зараз коліном проштовхують через парламент те, що було проведено через наш так званий Конституційний суд. Чого ми чекаємо від суддів, які ходять на допити за попередні злочини, за сприяння Януковичу в узурпації влади, а зараз вони виносять вердикт під проект під нову узурпацію влади!

 - Чому стало можливим те, що відбувається зараз на Рівненщині та Житомирщині, те, як поводиться "бурштинова" мафія "?

 - Для того щоб змінити ситуацію кардинально, потрібно приймати закони, і такі пропозиції в парламенті є. Але їх не розглядають. У Рівненській та Житомирській областях є природні ресурси, які затребувані у світі. Це експортний потенціал нашої країни. Потрібно на законодавчому рівні відрегулювати питання відновлення цих територій, з тим щоб після видобутку не залишався там "місячний ландшафт". Це очевидні речі: ти добув – ти повинен привести територію в порядок. Це має бути урегульовано з податкової, митної точки зору. І тоді це будуть робочі місця для людей. Це комплексне питання, яке вирішувати треба вже зараз, а не відкладати на післязавтра.

 

Новини за темою: Кабмін має намір ввести державну монополію на видобуток бурштину

- Врегулювання на законодавчому рівні видобутку вугілля не виключає у нас існування копанок. У нас же звикли порушувати всі закони.

 - У цій сфері їх, по суті, немає взагалі. Тут потрібна і законодавча основа, і політична воля для того, щоб всі цього закону дотримувалися.

- Ви вважаєте, що Клименко, власник холдингу "Вести", може повернутися до Києва?

 - Не знаю. Хоча у нас зараз проходить багато різноманітних переговорів і з колишніми, і з якимись аферистами, які влада помпезно подає... У нас Яценюк з'їздив до Вашингтона і там в помпезній обстановці в його присутності був підписаний меморандум на американо-українському бізнес-форумі про будівництво терміналу, який приймає зріджений газ. І, по суті, з аферистами. Це якась компанія, начебто американська, але засновниками її є двоє грузин, які підписалися під проектом вартістю не менше мільярда доларів. Я підняв в інтернеті аудиторський звіт цієї компанії за 2013-2014 рр. У них обсяг реалізації всієї їхньої продукції коливається на рівні 6 млн дол. на рік, і збитки вдвічі вище, тому що вони ще якісь відсотки платять, тобто збитки у них на рівні 12 млн дол. на рік.

 - Які причини підписання таких контрактів?

 - У нас зруйновано систему державного управління. Коли підписують такі меморандуми, вони повинні супроводжуватися або СБУ, або службою зовнішньої розвідки. І влада не повинна дозволяти собі влипати в такі брудні історії. Це було використано для маніпуляції громадською думкою тут, всередині країни.

 - У тому, що реформи буксують, чого більше – непрофесіоналізму, економічної си-туації, корупції?

 - У нас неадекватна кадрова політика. Сила-силенна абсолютно випадкових людей у ​​владі. Це чиїсь бізнес-партнери, співробітники з бізнесу, куми, родичі, але тільки не фахівці. Якщо взяти нинішній склад ВР (я обмінювався думками з людьми, які працюють в апараті ВР всі роки незалежності), вони кажуть, що гірше не було. Там такий відсоток політичного планктону без мізків, без всілякої відповідальності, що просто неймовірно.

 - Як ви гадаєте, чи може Янукович скайпом повідомити щось нове в суді, як він за-явив?

 - Це політичний труп і чергові кремлівські ходи, які принципового значення не мають.

 - Як ви вважаєте, було б добре, якщо б інформація, де зареєстровані бізнес-активи Порошенка, Яценюка та їхнього оточення, була б доступна в публічній сфері?

 - Це очевидно, що це повинно бути. Але показаним повинен бути весь ланцюжок. Прояв зареєстрованих бізнесів це ще далеко не все, тому що циркулюють величезні суми готівки, і корупція значною мірою цим підживлюється. Півроку тривало шоу з виборами глави НАБ. Зараз у Яценюка забуксувало чергове шоу з Антикорупційним агентством. Насправді треба робити більш прозорими механізми роботи влади, треба підвищувати кримінальну відповідальність за злочини у цій сфері. Треба задіяти нові інструментарії, а не влаштовувати фейкові конкурси, коли заздалегідь зрозуміло, кого хочуть бачити у кріслі керівника. Суспільство має вимагати, і тоді ми щодня будемо відчувати ці зміни. Якщо люди будуть відчувати, що країна щодня очищується хоч трохи, то тоді буде віра в країну, патріотизм, буде бажання щось робити.

 - Чи можна сказати, що наші економічні реформи зводяться лише до банального виконання вимог МВФ і країн-донорів?

 - Ні. Є якісь зміни, які можна обізвати реформою. Але ми ж хочемо покращення життя. Так от таких змін немає.

 - Чи є у Порошенка і Яценюка бізнес-план реформування української економіки?

 - Це частина державної політики, а у нас її немає взагалі, в усіх сферах: економіці, обороні і в соціальній сфері. У нас відсутнє державне мислення і розуміння того, що повинно бути завтра, післязавтра, через п'ять років.

- Тобто єдиного проекту "Держава Україна" теж немає?

 - Ми б з вами побачили хоч якісь кроки, хоча б 51% правильних рішень. А у нас просто хаотична боротьба з власним народом.

 - Який місячний бюджет вашої родини?

 - Приблизно 10 тис. грн.

 - Ви просто бідуєте.

 - Що поробиш.

 - Чи вдасться нам врятувати Надію Савченко?

 - Тут не все залежить від зусиль України. Вона сьогодні особистий в'язень Путіна. А його неадекватність і в політиці, і в стосунках з усім світом...

 - Тобто питання відкрите?

 - Який прогноз може бути, якщо вона в лапах у людожера?

 - Ви були головою комісії щодо Іловайська. Ви знаєте, хто винен у тому, що наші солдати не отримали допомогу вчасно?

 - У нас були і залишилися фундаментальні прорахунки в організації оборони країни. Внаслідок цього гинули люди на кожному етапі Іловайської трагедії. Ці імена названі у звіті, і цей звіт є у вільному доступі. З висновків комісії: це, безумовно, Муженко, Геле-тей, генерал Назаров, якого недосудили за збитий Іл-76. Те, що ці люди своєчасно не понесли покарання, тиражує ці трагедії. Понесли б покарання за Іл-76, можливо, не було б Іловайська.

 - Чи плануєте ви повернутися у велику політику?

 - Скільки є моїх сил – я в цій політиці. Я намагаюся діяти, пропонувати рецепти на рівні громадських структур. Зараз я очолюю громадський рух, який називається "Сила права". Я вважаю, що він набагато ефективніший, тому що ми намагаємося задіяти величезну систему механізмів судів з РФ в інтересах громадян.

 - Три речі, які ви зараз зробили б по-іншому, якби історію прокрутити на два роки назад?

 - Ми обрали неправильного президента. Ми маємо неправильного прем'єра. Нам потрібно частіше проводити в країні вибори.

 - Дуже дякую.