banner banner banner banner

Максим Шевченко: Керівництво "ПриватБанку" сповнене почуттям безкарності й бореться із власним колективом

Нам стало відомо про внутрішній конфлікт, який вже кілька місяців відбувається всередині ПриватБанку. Ситуація пов'язана з появою всередині компанії профспілок і реакції на це з боку топ-менеджменту банку. Прокоментувати ситуацію журналіст 112.ua попросив Максима Шевченка, керівника профспілки ПриватБанку.

Максим Шевченко: Керівництво "ПриватБанку" сповнене почуттям безкарності й бореться із власним колективом
112.ua

112.ua

Редакційний блог

Нам стало відомо про внутрішній конфлікт, який вже кілька місяців відбувається всередині ПриватБанку. Ситуація пов'язана з появою всередині компанії профспілок і реакції на це з боку топ-менеджменту банку. Прокоментувати ситуацію журналіст 112.ua попросив Максима Шевченка, керівника профспілки ПриватБанку.

Профспілка в "ПриватБанку", що це? Як поєднується цей термін з минулого та сучасна фінансова установа?

Нічого з минулого тут немає. Профспілка - це добровільне об'єднання громадян, пов'язаних спільними виробничими, професійними інтересами з метою представництва інтересів та захисту їхніх трудових прав. Сьогодні подібні об'єднання співробітників - світова практика. Наведу один приклад: у 2018 році голова ради директорів компанії "Самсунг" був засуджений до 1,5 років ув'язнення, 26 топ-менеджерів були засуджені за перешкоди діяльності профспілки, переслідування його представників. Профспілки як ніхто інший зацікавлені в стабільності й розвитку своїх компаній, співробітники в банку - надовго, керівництво - на конкретні строки згідно з контрактами.

Як я розумію, профспілка в "ПриватБанку" з'явилася нещодавно, чому її не створювали раніше?

"ПриватБанк" - не тільки технології, сервіс, а й 23 000 співробітників, котрі забезпечують доступ до фінансових послуг нашим співгромадянам. З приходом "еталонного" європейського менеджера Петра Крумханзла на посаду голови ситуація всередині банку почала кардинально змінюватися. Якщо головний офіс бачив під гаслом "трансформації" катастрофічне зростання управлінського складу завдяки формуванню нових структур, то колеги, які працюють з клієнтами в регіонах, відчули збільшення негативу з боку клієнтів, якість надаваних послуг стала знижуватися.

Якщо сьогодні зробити незалежне опитування серед клієнтів - це підтвердиться. На жаль, сьогодні подібних опитувань банк не робить. "Реформа корпоративного управління", на мою думку, у "ПриватБанку" призвела до "колективної безвідповідальності", а в певних моментах я як юрист бачу ознаки організованого злочинного угруповання.

Відсутність зворотного зв'язку зі співробітниками, керівниками регіональних підрозділів, кулуарні рішення різних комітетів, створених завдяки новоприйнятим співробітникам, які взагалі не розуміють, як працює "ПриватБанк", корупційні дії окремих осіб із "команди" Крумханзла призвели до створення профспілкового руху, метою якого було бажання більшості співробітників домогтися конструктивного діалогу з керівництвом для стабілізації роботи банку. Підтвердженням внутрішнього конфлікту є масовий відплив високопрофесійних співробітників, які реалізували не один проект у банку.

Як відреагували керівництво банку та Крумханзл на появу профспілкового руху?

Цілком очікувано, діяв за "інструкціями") команда мрії чеського професіонала почала переслідувати лідерів наших організацій.

Крумханзл без відповідного рішення правління найняв адвоката й ініціював позов про скасування реєстрації одного з профсоюзів. Тобто, по суті, голова правління подав позов проти своїх же співробітників. Відповідний судовий розгляд закінчився ганьбою для Крумханзла, справу було програно. На цьому громадянин Чехії не зупинився: керівник Всеукраїнської організації профспілок був все-таки звільнений наказом голови правління, перебуваючи на лікарняному. Позов подано, триває судовий розгляд.

Щодо мене Крумханзл діяв грубіше. Він відсторонив мене від посади, знадобилося 1,5 роки для проходження всіх судових інстанцій для доказу незаконності відсторонення. Мої співробітники зазнавали репресій у вигляді примусових поліграфологічних тестувань. Оголошувалися догани, комічність яких у тому, що оголошено їх було за нібито розголошення інформації про скоєний корупційний злочин у банку. На сьогодні й ці догани визнано незаконними в судовому порядку.

Чому вашу профспілку деякі ЗМІ називають "профспілкою Коломойського"?

Я ніколи не бачив Коломойського поблизу, тільки по телевізору. У банку в керівництва склалася певна стратегія: усе, що не відбувається негативного в банку - винен Коломойський. Ну, ось приклад: у межах кримінальної справи про розтрату коштів через зовнішні HR-компанії (підтверджено внутрішнім розслідуванням) Крумханзла викликають на допит, на якому він відмовляється спілкуватися без перекладача, позаяк, мабуть, забув російську й не знав українську. Після цього "деякі ЗМІ" і прес-служба банку за гроші, звісно, банку розганяють інформацію: чергова "атака Коломойського", не забувши при цьому вставити сумне фото Крумханзла. Звичайно ж, цю інформацію в такому самому стилі підносять і наглядовій раді і НБУ, і представникам МВФ, і іншим міжнародним партнерам.

І це спрацьовує, постійний піар конкретних ЗМІ - окрема тема, адже все це не безкоштовно. Інші держбанки подібним не відрізняються. 

Другий приклад: Крумханзл через два місяці роботи в терміновому порядку затверджує положення про Службу безпеки банку, в якому зобов'язує службу збирати й повідомляти особисто йому інформацію, що містить державну таємницю. За цим фактом порушено кримінальне провадження за статтею "шпигунство". Що робить Крумханзл? Замовляє PR-компанію, в якій іронізує, що він шпигун, що знову Коломойський атакує... і безліч інших прикладів, з яких очевидний висновок, що банку в особі керівництва дуже зручно прикривати всі свої гріхи Коломойським, і, мабуть, це працює, усе минається. Ми неодноразово звертали увагу як регулятора (НБУ), так і власника на те, що відбувається в банку, ось тільки зараз дізналися зі ЗМІ, що наглядова рада НБУ якось відреагувала. До цього моменту ми отримували відповіді, підписані Рожковою К., в яких вона від імені НБУ не визнавала фактів, що підтверджують відсутність бездоганної репутації голови правління, членів правління.

112.ua

Невже за весь час керівництво банку не спробувало провести переговори? Як же наглядова рада - вищий орган управління? Власником банку є Кабінет Міністрів. Чи пробували ви звертатися до нього?

Тільки одного разу було проведено переговори з нами. Точніше, не переговори, а спроба чинити тиск з метою припинення всіх ініційованих судових проваджень і відмови від заяв про скоєні злочини.

До наглядової ради й до Кабінету Міністрів зверталися неодноразово, на цю мить ми намагаємося укласти колективний договір у судовому порядку з Кабінетом Міністрів як власником, позаяк банк ухиляється від підписання документа, що регламентує наші відносини. Більше скажу: банком навіть ініційовано створення власних профспілок, так званих жовтих, з-поміж співробітників Служби безпеки банку, як противагу реальним профспілкам.

Ви багато говорите про різні правопорушення й судові справи, скільки їх на сьогодні?

Нами ініційовано понад 60 судових справ щодо захисту інтересів співробітників і банку, виявлено 18 кримінальних правопорушень, подано відповідні заяви. Кілька співробітників мають офіційний статус "викривач". Сподіваюся, справи буде доведено до логічного завершення і ми дізнаємося багато цікавого про банк після його націоналізації. Усе це, безумовно, заважає керівництву, контракти яких незабаром закінчуються. Але ми не зупинимося, будемо домагатися притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до зловживань у банку.

Ви багато розповіли про проблеми в банку, як це впливає на його діяльність?

Ще раз акцентую увагу, що основа банку - це люди на місцях, у регіонах, в операційних центрах. Завдяки їхнім зусиллям банк продовжує працювати. Сьогоднішня модель банку не орієнтована на клієнта, а орієнтована на обслуговування поточного трафіку. Враховуючи, що сьогодні конкуренції немає, діяльність банку є прибутковою, але сьогодні той самий "Укргазбанк" показує більш динамічні показники щодо окремих продуктів, а фінтехкомпанії, такі як "Монобанк", набагато випереджають "ПриватБанк" за темпами приросту. Ми, співробітники "ПриватБанку", докладаємо всіх зусиль для того, щоб "ПриватБанк" залишився національним надбанням, а не був зруйнований неефективними менеджерами.

Що відбувається в банку сьогодні? Керівництво якось припиняє діяльність профспілок?

На жаль, ні. Керівництво сповнене почуттям безкарності й тільки продукує нові конфлікти, бореться із власним колективом. Нещодавно профспілкам надійшов лист, в якому повідомляють про ухвалене рішення скоротити кількість філій і посад, жодних економічних обґрунтувань при цьому не наводять. Питання не обговорювали ні з профспілками, ні зі співробітниками банку: чергове кулуарне рішення.

Але найбільш одіозне рішення, ухвалене правлінням, - це продаж зобов'язань (боргів) 700 000 клієнтів банку за 0,49% від суми боргу. Тобто ви винні банку 100 000 грн, банк подає до суду, отримує рішення, вимагає від вас 100 000 і ні копійки менше; у цей самий час збирається продати ваш борг колекторським компаніям за 500 грн... До банку надходять масові звернення клієнтів, готових виконати зобов'язання в розмірі 50-70% від суми боргу, але банк назустріч не йде, готуються продати за 0,49%, прикриваючись при цьому вимогою МВФ про заходи щодо зменшення показника NPL. Це виконується шляхом необґрунтованого списання боргів з балансу банку. Профспілка вже звернулася з відкритим листом до різних інстанцій і до президента із закликом припинити продаж. Подано відповідні судові позови. Готуються заяви про скоєння злочинів, позаяк дії, про які йдеться, є злочинними.

Які ваші подальші плани?

Нам набрид хаос, у який занурюється банк за нинішнього "незалежного" керівництва, не залежного від держави, від власника. Дедалі більше співробітників закликають використовувати право профспілок на проведення протестних акцій. Підкреслюю: ми діяли й діятимо виключно законними засобами, і ми переможемо!

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>