Київ до Євробачення готовий, приїжджайте!

Музикант і конкурсант від України розповів про улюблені місця в Києві, тайм-менеджмент в умовах мегаполісу і тактику групи на Євробаченні

Київ до Євробачення готовий, приїжджайте!
Женя Галич Facebook

Музикант і конкурсант від України розповів про улюблені місця в Києві, тайм-менеджмент в умовах мегаполісу і тактику групи на Євробаченні

"Наші люди всюди!" – кричав фронтмен гурту О.Torvald Женя Галич, коли дізнався, що саме вони представлятимуть Україну на 62-му пісенному конкурсі "Євробачення". Дійсно, народна любов, конвертована у дзвінки та SMS, допомогла рок-групі обігнати конкурентів з національного відбору. За кілька днів до конкурсу, у самий розпал підготовки, ми зустрілися з Женею на одному з численних промо-заходів Євробачення. Він спілкувався з кореспондентом "Київ 112.ua", тримаючи у правій руці автомобільне крісельце для дитини – подарунок від друзів. Нещодавно 33-річний Женя вдруге став батьком, і, за його зізнанням, це в сто разів є крутішим за можливість виступати перед багатомільйонною європейською аудиторією.

- З переїздом до Києва у 2006 році ваша кар'єра різко пішла вгору, тож столицю можна вважати фартовою для вас. Звична обстановка буде розслаблювати вас під час Євробачення чи, радше, мобілізувати, стимулювати виступити на максимумі?

- Жодним чином не завадить, навпаки, ми дуже раді, що конкурс відбувається тут. Нам це економить чимало коштів для підготовки до конкурсу. Та й взагалі менше проблем. З логістикою, наприклад.

-Які небанальні місця ви порадили б іноземним фанатам конкурсу обов'язково подивитися в місті?

- Люблю район Великої Житомирської, там багато хіпстерів завжди, всі веселяться і співають. Також раджу всім відвідати різні оглядові майданчики, щоб побачити місто під іншим ракурсом. Крім того, в Києві відмінно розвинено барну культуру, в хорошому сенсі, вже відкрилося багато закладів європейського рівня, де приємно провести час.

- Євробачення традиційно відбувається у травні – найкрасивішому і найбільш квітучому місяці року. Чи можете скласти для наших читачів топ-місць для весняних прогулянок Києвом?

- Ой, та я вже не пам'ятаю, коли востаннє сам десь гуляв! Я тепер спеціаліст із дитячих майданчиків більше (сміється). Але раніше любив побродити старовинним Подолом, Ярославим Валом та вулицею Рейтарською. Там такий мікс, де історія зустрічається із сучасністю.

Новини за темою

-Для Євробачення ви написали пісню Time, а час для мешканців мегаполісів – дуже важливий ресурс. Будучи досить успішним музикантом, підкажіть кілька порад з тайм-менеджменту для вічно зайнятих столичних жителів?

- Потрібно чітко розуміти, що якщо ти призначаєш одну зустріч у центрі, то і наступні повинні проходити теж там. І в ідеалі вони повинні бути в кроковій доступності одна від одної. Якщо зберешся на лівий берег столиці, то вибирай той момент, коли всі їдуть на правий, тобто ранок. А на правий раджу їхати ввечері, коли всі починають повертатися з роботи.

- Джамала говорила, що вона перемогла на Євробаченні завдяки тому, що щиро розповіла свою особисту історію. З яким меседжем на конкурс йдете ви?

- Ми хочемо повернути людству спілкування! Щоб люди перестали витрачати час на гаджети та інші продукти сучасних технологій.

- До рокерів обережне ставлення на Євробаченні. Перемогти рок-музикантам вдалося лише одного разу – і це була дуже незвичайна група Lordi, справжні фріки, навіть за рокерським мірками. Чим ви будете завойовувати аудиторію конкурсу?

- Своєю чесністю. Наша тактика - робити тільки те, що підказує нам наші серця. І ми пам'ятаємо наш девіз: "Вірю – отже, можу!"

Новини за темою

- Київ – дуже красиве старовинне місто, але, на жаль, з купою проблем і недоліків. Уявіть, що ви можете зробити тут що завгодно в найкоротші терміни. Що б ви змінили для того, щоб столиця запам'яталася гостям Євробачення назавжди?

- Я думаю, що місто до конкурсу готове, і запрошую всіх, поки ще є час, приїхати до нас!

Нагадаємо, півфінали київського Євробачення відбудуться 9 та 11 травня, фінал - 13 травня в МВЦ на лівому березі. Група O.Torvald, яка представить Україну, виступить одразу у фіналі під номером 22.

Розмовляла: Ліза Даниловська

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...