banner banner banner banner

Дмитро Разумков: В нашій державі можна обійтися без імунітету

Дмитро Разумков: В нашій державі можна обійтися без імунітету
112.ua

Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради України

- Дуже раді вас бачити. Наступний тиждень пленарний у ВР (інтерв'ю вийшло 23 червня, - ред.). Казали, що можуть розглядати законопроекти щодо референдуму, щодо грального бізнесу. Які ключові завдання для парламенту на наступний пленарний тиждень?

Разумков: На минулому тижні ми попрацювали достатньо ефективно – було розглянуто багато законопроектів. Частина з них вже стали законами, частина були розглянуті в першому читанні. На наступному тижні також буде цілий комплекс законопроектів – у тому числі ті, про які ви згадали. Я не впевнений, що ми до кінця зможемо підготувати закон про Всеукраїнський референдум, або про народовладдя через референдум, який був прийнятий у першому читанні. Це важливий, великий законопроект, і я сподіваюся, що ми зможемо його розглянути в другому читанні наприкінці цієї сесії – тобто, через один пленарний тиждень. Якщо ми говоримо про гральний бізнес, то дуже велика ймовірність того, що він буде розглядатися на наступному тижні – цей законопроект підготовлений до другого читання. Там багато правок. І ми на рівні комітету узгоджували позиції: в тому числі, на чому будуть чи не будуть наполягати шановні колеги. Але цим не обмежиться. Будуть законопроекти, пов’язані з соціальною сферою, з економікою, і багато інших питань, тому що визначити пріоритетні достатньо важко. Медичні питання так само будуть виноситися на засідання ВР. Визначити, що більш важливе, а що менш, буде достатньо важко – ми готові працювати.

- Деякі депутати кажуть, що їм треба більше платити за таку наполегливу невтомну працю. Наприклад, лідерка політичної сили "Голос" Кіра Рудик каже, що грошей не вистарчає – "буду ініціювати підняття депутатської зарплатні".

- Це її право. Я вважаю, що повинен бути гідний рівень оплати праці, але всіх. Мені здається, що при рівні тієї зарплати, яка є в державі, при рівні тієї мінімальної зарплати, яка є сьогодні у наших співгромадян, говорити про підвищення зарплати для народних депутатів, поки що зарано. Це повинно бути пов’язано зі зростанням економіки, зі зростанням добробуту громадян, розвитку держави, зі зростанням ВВП. Сьогодні говорити виключно про себе – це не зовсім правильно з економічної, політичної, моральної точки зору. Наші зарплати і так прив’язані до деяких показників. Всі розуміли, на що вони йдуть. Зарплати не зменшувалися – вони навіть трохи зросли. Моя зарплата за рік зросла на 3000 гривень, тому що є індексація. Однак, сьогодні піднімати питання про якесь значне зростання зарплати – це неправильно і не на часі.

- Прем’єр-міністр Шмигаль каже про другу хвилю захворювання, про продовження адаптивного карантину і при цьому він натякнув, що існує вірогідність відтермінування місцевих виборів у зв’язку з коронавірусом. Ви розглядаєте таку можливість?

- Місцеві вибори передбачені Конституцією, і перенести зараз ці строки якимось чином достатньо важко. Юридичних механізмів і підстав, чому це треба зробити, станом на сьогодні я не бачу. Будемо сподіватися, що ми не будемо йти по негативному сценарію – в нас буде все добре, і ми спокійно зможемо провести вибори восени цього року. Принаймні сьогодні всі до цього повинні готуватися: і уряд, і ВР.

112.ua

- Не можемо не спитати про долю уряду, враховуючи, що ВР минулого тижня не схвалила програму дій уряду.

- Перша програма, яка була надіслана урядом… Треба віддати належне тому, в яких умовах вона писалася. Коли цей уряд став до роботи, в нього не було часу на написання програми. Всі питання були пов’язані з боротьбою з коронавірусом. Програма не була підтримана народними депутатами – 13 комітетів висловили позицію спрямувати її на доопрацювання. І це було зроблено. Друга програма була більш розгорнута, була якісніше підготовлена, однак, лише 207 народних депутатів віддали свої голоси за доопрацювання програми дій уряду. Вона також не була схвалена і деякими комітетами. Якщо говорити про майбутнє уряду, то він спокійно може працювати. Будьмо реалістами: сьогодні, в умовах ковіду, написати довгострокову програму і затвердити її, розуміючи, що насправді буде відбуватись через півроку – це дуже оптимістично або алогічно. Так само треба буде коригувати економічну, соціальну політику, виходячи з тих умов, в яких ми сьогодні перебуваємо й будемо перебувати. Держава лише зараз починає частково виходити з карантину. Тому це також буде впливати на різні сфери нашого життя. Тому затверджувати програму для того, щоб просто її затвердити? Я думаю, що це була, певною мірою, зрозуміла позиція народних депутатів. Саме тому програма не була підтримана. Оскільки більше одного разу спрямувати програму на доопрацювання неможливо, її було відхилено. Однак, це не значить, що уряд повинен йти у відставку – він працює далі. В історії України були такі приклади. А якщо бути зовсім коректним, то я не пам’ятаю в історії нашої держави, коли програма дій уряду була виконана в повному обсязі або навіть наполовину. Тому можна діяти далі, і для того не потрібен імунітет на рік. Народні депутати зняли з себе імунітет на початку каденції 9-го скликання, і я впевнений, що в нашій державі можна обійтися без імунітету.

Новини за темою

- Тобто це не було "жовтою" карткою для уряду з боку парламенту?

- Ні, "жовті" картки парламент не дає. Там або зелені, або червоні.

- З чим ви пов’язуєте вакантні місця в Кабміні?

- Треба, щоб людина відповідала всім тим критеріям і викликам, які перед нею постануть. Якщо ми говоримо про міністра енергетики, то зараз пані Буславець виконує обов’язки міністра, і на мою думку, достатньо непогано. Є питання, які сьогодні розділяють суспільство – це питання атомної та зеленої енергетики, та це залежить не від неї, а в цілому від позиції уряду. А якщо ми говоримо про інші напрямки роботи міністерства – воно працює. Якщо говорити про Міносвіти, то так само є в.о., яка готується до всіх викликів, які незабаром постануть і перед міністерством, і в цілому перед всією системою освіти. Тому я думаю, що на роботу Кабміну і міністерств це, в цілому, негативно не впливає, але з часом побачимо.   

- Враховуючи зростання захворюваності, про що звітують представники уряду? Чи є розуміння в парламенті, чим саме допомогти лікарям, міністру, системі охорони здоров’я? Або чого вимагати від уряду? Які вимоги ставити до Кабміну?

- Я сподіваюся, що Кабмін самостійно розуміє, що він повинен робити. Якщо ні, то ВР завжди готова долучитися до цього процесу й допомогти. Так відбувалося і під час змін до бюджету на початку пандемії в нашій державі. Перші зміни не були підтримані залою, а після того, як до процесу долучилися народні депутати України, такі зміни були прийняті. Парламент напрацював цілу низку законів, які вже сьогодні працюють, за двома секторами. Перший – боротьба з коронавірусом, допомога медикам і всі необхідні соціальні речі, які з цим пов’язані, в тому числі і забезпечення правопорядку. Другий напрямок – те, що допоможе з найменшими витратами пройти через карантинний режим. Ми для ФОПів скасовували ЄСВ, створювали умови щодо не нарахування пені за кредитами, і багато інших речей. Депутати тут працювали сумлінно - без політичних гасел і прапорів. Іноді до 4-5 ранку працювали робочі групи. Однак, ми бачили після цього й результат, коли на табло було 340-350 голосів. Тому парламент працював, працює і буде працювати на користь громадян, виконуючи свої функції, в межах своїх повноважень. Все, що буде залежати від нас, ми будемо робити швидко, оперативно і намагатися робити це якісно.

- Як ви можете оцінити ситуацію з паводком на Західній Україні і реакцію влади - тих, у сфері відповідальності кого ця ситуація лежить зараз.

- Народні депутати сьогодні працюють на цих територіях. В мене була можливість поспілкуватися з колегами, які перебувають в Івано-Франківській області. Вони кажуть, що ситуація дуже небезпечна, станом на зараз рівень води піднявся до 5,25м. Очікують, що піднятися може ще на метр. Коли були паводки в 2008-у році, якщо не помиляюсь, то рівень води був 6 метрів. Тобто, сьогодні постала велика загроза, з якою треба буде оперативно розбиратися. Спочатку створити умови, щоби наслідки були якомога меншими. Депутатський корпус працює в своїх округах, і коли щось буде залежати від ВР, як інституції – знову ж таки, ми готові долучитися в будь-який момент.

- Трагедія, яка сталася в Києві цими вихідними – вибух газу в будинку. 5 людей загинули. Чи повинен, узагалі, парламент втручатися конкретно в цей випадок, і що держава має робити, щоб проблематику старих будинків вирішувати на системному рівні?

- Я хотів би подякувати рятувальникам, медикам, правоохоронцям – вони тут спрацювали швидко, наскільки це було можливо. Якщо ми говоримо про депутатів від Києва, то дуже важливо, щоб вони долучилися до цього процесу, щоб вони взяли цей процес під контроль. Чи варто долучатися з боку парламенту – я не впевнений, бо допомогти в тих умовах було достатньо важко. Якщо від нас будуть залежати якісь питання, то я впевнений, що народні депутати будуть готові працювати в цьому напрямку. Мої співчуття рідним та близьким загиблих. Я сподіваюся, що винні будуть знайдені. На жаль, інформація про вибух газу підтверджується. Ми чули, що були заміни лічильників, що було чутно запах газу, але на це ніхто не звернув увагу. Сьогодні ми маємо трагедію, загиблих, напівзруйнований будинок. Після огляду фахівці повинні будуть приймати відповідне рішення.

- Ми теж приєднуємось до співчуттів. Хочеться, щоб постраждалі отримали якісь комплексні рішення. Скажіть, проблеми з монобільшістю є?

- Монобільшість – це сукупність людей, в кожного з яких є своя позиція, своє розуміння ситуації - такої великої фракції ніколи не було. Раніше легше вмовляти, переконувати підтримати ту чи іншу ініціативу. Якщо говорити про монобільшість, то на сьогодні питання проблем або їх відсутності не стоїть. Наприклад, голосування за міністра екології: 227 голосів було віддано народними депутатами, які входять в монобільшість. За це рішення голосували також я і Стефанчук. Монобільшість є. Те, що вона не завжди знаходить консенсус щодо тих чи інших питань – це нормально. У вас було набагато більше запитань, чому голосують, не заглиблюючись у ті чи інші ідеї, або законопроекти. Тому я думаю, це адекватна і державницька позиція моїх колег.

- Які ви Telegram канали читаєте?

- Я багато читаю. Різні.

- Полуев-live читаєте?

- Читаю. Та є одна проблема – лише вночі або, коли додому їду. Іншого часу нема.

- Ті самі Telegram канали дуже багато уваги приділяли меморандуму з МВФ. В меморандумі є ціла низка зобов’язань, які спричиняють дискусії. Це й оптимізація системи освіти, і продовження медичної реформи, тарифи. Чи реально виконати цей меморандум? Наскільки я пам’ятаю, ще жоден меморандум з МВФ не виконувався повністю.

- Я не є частиною переговорної групи, переговорного процесу щодо цього меморандуму. Я думаю, що низку позицій можна буде виконати, а щодо деяких інших, напевно, буде дискусія. Меморандум – це план верхнього рівня, який буде підкладатися безпосередньо під ці позиції. Парламент, як завжди, буде діяти виключно в інтересах держави.

- А на що особисто ви звернули увагу в цьому меморандумі?

- Я думаю, що всі питання так чи інакше стосуються нашого з вами існування. По кожному з аспектів можна проводити змістовну дискусію: з чимось погоджуватися, з чимось – ні.

- Реалізація положень меморандуму – чия це відповідальність?

- Якщо ми говоримо в цілому про стратегію розвитку держави, то це спільна відповідальність ВР, президента держави, уряду та всіх громадян, які мешкають на території України. Розподілити відповідальність і шукати крайнього тут не варто, але кожен повинен діяти в межах своїх можливостей, своєї компетенції та завдань, які перед ним стоять.

- Експерти й політики часто піднімають питання реструктуризації боргів. Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю канадському виданню сказав: "Треба переглянути систему боргів. Зараз усім країнам буде дуже важко, якщо ми цього не зробимо". А прем’єр-міністр України, пан Шмигаль, відразу після призначення виступив проти реструктуризації українських боргів. Як ви вважаєте: чи доцільно сьогодні піднімати це питання? Чи маємо ми шанси домовитися з кредиторами?

- Сьогодні в світі є достатньо нестандартна і унікальна криза – такої раніше не було, тому що пандемія накрила весь світ. До реструктуризації боргів треба підходити з позиції "чи ми можемо це зробити". Якщо в нас є така можливість, якщо будуть готові до цього наші кредитори, думаю, було б непогано все таки такі перемовини провести. Це не може бути шантажем, але в дискусії, можливо, ми зможемо виграти для себе і час, й інші умови для подальшої співпраці з тими, хто у свій час надавав кредит Україні.

- Ви про умови сказали.  Реструктуризація імені Яресько – реструктуризація, яка просто не дозволятиме рости нашій економіці. Хочеться більше точок зростання. Які вони? Як на них працювати? Які сектори будуть флагманами нашої економіки? Покликана це визначати, зокрема, і Національна рада реформ. Раду очолює президент, і там дуже цікаве поєднання теоретиків і практиків. Дмитро Разумков так само увійшов до Національної ради реформ.

- Незабаром буде перше засідання цієї Ради, і ми будемо бачити конкретні пропозиції, які вона напрацювала. Сподіваюся, що вони будуть слушні, і незабаром буде можлива їхня імплементація в життя.

112.ua

- До того як прийти до ВР, ви багато років пропрацювали в галузі політичних технологій. Вибори – це та галузь, на якій ви розумієтеся як ніхто. Чи буде ще раз змінюватися виборче законодавство? Якщо далі триватиме історія з коронавірусом, то представники виборчих комісій будуть в масках – як їх ідентифікувати? Це питання від наших глядачів.

- Я думаю, що це будуть уточнення, пов’язані не з ВР, а з ЦВК. Або може бути спільне роз’яснення МОЗ і ЦВК. Станом на сьогодні в нас на розгляді є законопроект 34-85. Там комплексні зміни – це достатньо великий документ. Коли він буде прийнятий, ми зможемо детально подискутувати. Щодо масок – я не думаю, що це повинно відображатися в законі, і це не вплине на результати роботи. Інформації щодо ідентифікації тих чи інших осіб буде більше ніж достатньо.

- Небезпека коронавірусу здатна вплинути на виборчий процес? Чи не злякає це українців приходити на дільниці?

- На вихідних я пройшовся і побачив, як наші громадяни дотримуються маскового режиму. Чомусь мені здається, що українців це дуже не злякає. Хоча, насправді, треба серйозніше ставитись до свого здоров’я, здоров’я рідних і близьких. Думаю, що в певною мірою ці аспекти, які були впровадженні у зв’язку з коронавірусом, впливатимуть у тому числі і на масові зібрання, і на багато інших речей, які є звичайними атрибутами будь-якої виборчої кампанії. В цьому випадку вони, можливо, будуть скасовані. Але мої колеги не сидять на місці – вигадують нові механізми донесення інформації.

Новини за темою

- Наскільки сумлінні народні депутати у дотриманні усіх карантинних заходів? Чи є розуміння, чому в нас на разі зростає кількість захворювань?

- На жаль, не всі народні депутати дотримуються маскового режиму, так само, як і громадяни. Я кожне засідання розпочинаю з заклику одягнути маски – проте, це діє не завжди. Чому зростання? Я думаю, це комплекс питань. В тому числі й через те, що ми почали більш легковажно ставитись до маскового режиму, до карантинних заходів. У нас збільшується кількість тестів, і багато інших речей, які в сукупності можуть впливати на статистику. Але мені здається, що критичної ситуації немає. І ми, й уряд, і ВР, і відповідні служби, будемо робити все для того, щоб такого зростання не було. І щоб динаміка була негативною.

- У народних депутатів планується відпустка? І чи ви особисто плануєте її цього літа?

- Є перерва між сесіями. Я планую залишатися на роботі. Народні депутати, у своїй більшості, працюватимуть на округах, працюватимуть із виборцями. Починається виборча кампанія, і вони будуть залучені до цього процесу. Якщо буде необхідно, щоб ВР прийняла ті чи інші рішення, я впевнений, що ми зможемо це зробити, так, як ми це робили під час зміни роботи ВР на початку карантину.

- Дякуємо вам.

 

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>