Звільнений з полону Олександр Калін: Постійно ходжу, як у дворику, або в камері. Не забувається це поки що

У полоні Олександр Калін провів більше двох років, частину часу - в Макіївській колонії

Звільнений 27 грудня 2017 року з полону бойовиків Олександр Калін 112.ua

Звільнений 27 грудня 2017 року з полону бойовиків Олександр Калін розповів в інтерв'ю "112 Україна", як через півтора місяці після звільнення не може позбутися звичок, набутих в полоні.

Калін, мобілізований ще на початку війни у 30 механізовану бригаду, потрапив у полон у вересні 2015 року в районі селища Луганське. Тоді троє хлопців були поранені і щоб дати їм шанс, Калін вийшов з укриття. Сам він потрапив у полон, але і поранених бійців врятувати не вдалося.

У полоні Олександр Калін провів більше двох років, частину часу - в Макіївській колонії. Там, розповідає боєць, 23 години на добу мусив бути в камері, і тільки на годину дозволяли виходити в прогулянковий дворик, який був такий же, як і камера, тільки без стелі.

Досі Калін не може позбутися звички постійно ходити, хоча й зауважує її за собою.

"Не можу звикнути поки що я вдома, що тут мир. Навіть коли чуєш звук якийсь, наприклад, хлопок від машини, все одно реагуєш. Або прийшов до лікаря, до кабінету, чекаю. Я не можу, як люди - стояти або сидіти, мені треба ходити туди-сюди. Це звичка, як ходити по подвір'ю, або по камері - руки за спиною і ходиш. Ходиш-ходиш і тільки потім помічаєш: "А що я роблю". Не забувається поки. Там прокинувся і сітка перед очима, а тут прокинувся, а її немає. Значить я вдома", - розповів Калін.

Нагадаємо, що 27 грудня на Донбасі відбувся широкий обмін заручниками між Україною і ОРДЛО. Додому повернулися 73 українських заручників, у тому числі старший сержант збройних сил України Олександр Морозов. На окуповану територію доставили 233 людини.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів