Заступник голови Єврокомісії Домбровскіс відвідає Україну для підписання траншу на 1 млрд євро

Домбровскіс зустрінеться з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом та в. о. міністра фінансів Оксаною Маркаровою

З відкритих джерел

Заступник голови Європейської комісії з питань євро і фінансової стабільності Валдіс Домбровскіс відвідає Україну 13-14 вересня, де візьме участь у підписанні програми макрофінансової допомоги ЄС на 1 млрд євро. Про це йдеться на сайті Єврокомісії.

"Валдіс Домбровскіс в Києві, Україна (до 14 вересня): бере участь в церемонії підписання програми макрофінансової допомоги (MFA)", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що під час свого візиту в Україну Домбровскіс зустрінеться з Володимиром Гройсманом, в. о. міністра фінансів України Оксаною Маркаровою. Крім того, Домбровскіс візьме участь у форумі Ялтинської європейської стратегії.

Нагадаємо, раніше Рада Європейського Союзу затвердила виділення Україні 1 мільярда євро макрофінансової допомоги.

Відзначимо, що в рамках старої програми макрофінансової допомоги Україна отримала два транші на 1,2 млрд євро замість спочатку запланованих 1,8 млрд євро. Третій транш був скасований через те, що Україна виконала 17 умов надання допомоги із обговорених 21.

Невиконаними залишилися чотири вимоги - зняття заборони на експорт лісу-кругляка, запуск автоматичної перевірки електронної декларації, закон про кредитний реєстр НБУ і перевірка інформації про бенефіціарних власників компаній.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів