"Заколотників" з Миколаївського СІЗО вмовили повернутися до камер

У зв'язку з ситуацією, що склалася, по тривозі підняли весь персонал ізолятора, а також просили про допомогу одеських колег

СІЗО Миколаєва "Преступности.НЕТ"

Учасників заколоту в слідчому ізоляторі Миколаєва вдалося умовити повернутися до своїх камер. Про це повідомляє "Преступности.НЕТ" з посиланням на інформацію представника зазначеного СІЗО.

"Станом на 18:00 адміністрації слідчого ізолятора вдалося вмовляннями переконати підслідних повернутися в адміністративний корпус", - пише видання.

Співрозмовник видання додав, що у зв'язку з інцидентом, по тривозі був піднятий весь персонал миколаївського СІЗО. Також адміністрація слідчого ізолятора, для вирішення ситуації, зв'язувалася з одеським підрозділом, щоб звідти прислали підмогу, однак там прохання проігнорували.

У спілкуванні з підслідними, які відмовилися виконувати розпорядження адміністрації, участь брав безпосередньо начальник слідчого ізолятора Роман Цибуля.

Після того, як підслідні повернулися в камери, поліція зняла оточення, встановлене по периметру СІЗО, на випадок, якщо б "заколотники" зробили спробу покинути територію ізолятора.

Інформації про постраждалих з боку працівників слідчого ізолятора і серед підслідних немає.

Як повідомляє видання, співробітники миколаївського СІЗО масово пишуть рапорти на звільнення через неможливість вплинути на ситуацію, яка за їх словами, склалася в останні кілька тижнів.

Відзначимо, спікер поліції Миколаївській області Олена Бережна на сторінці Facebook зазначила, що правоохоронці у ситуацію не втручаються, оскільки СІЗО - компетенція пенітенціарної служби.

Деталі сьогоднішнього заколоту в коментарі "112 Україна" розповів спікер заступника міністра юстиції Юрій Маслак.

"Після того, як вони (постояльці СІЗО, - ред.) мали прогулянку в прогулянковому дворику, вони заявили, що хочуть відсвяткувати Великдень і відмовляються повертатися. Наші співробітники без використання спецзасобів проводили переговори, приїхала поліція оточила по периметру будівлю СІЗО. Переговори продовжилися і о 15-й годині вони повернулися в свої камери", - пояснив Маслак.

Раніше повідомлялося, що частина осіб, які перебувають у СІЗО Миколаєва, відмовилися повертатися в камери. У заколоті, за даними ЗМІ, брали участь десятки людей.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів