З початку 2018 року приріст фонду місцевих бюджетів склав 21%, - Порошенко

Цього року частка місцевих бюджетів перевищила 50% у зведеному держбюджеті

Петро Порошенко Адміністрація Президента України

У січні та лютому 2018 року приріст фонду місцевих бюджетів склав 21% порівняно з двома першими місяцями 2017 року. Про це заявив президент Петро Порошенко у Вінниці на виступі на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку, яку транслював телеканал "112 Україна".

"Лише за січень-лютий 2018 року порівняно з двома першими місяцями 2017 року приріст загального фонду місцевих бюджетів склав 21%, навіть 21,3%. Така тенденція постійно триває 4-й рік поспіль. Минулого року ці доходи за перші два місяці зросли на 30%", - заявив Порошенко.

Також глава держави зазначив, що цього року вперше в історії незалежної України частка місцевих бюджетів перевищила 50% у зведеному Держбюджеті.

Порошенко додав, що більше 85% загального обсягу залучених прямих інвестицій припадає лише на 7 областей.

"Більше 85% загального обсягу залучених прямих інвестицій припадає лише на 7 областей. І минулий рік ознаменувався початком секторальної децентралізації. Я сподіваюся, що і в цьому, і в наступному роках продовжить збільшуватися кількість опорних шкіл, в тому числі, створених в об’єднаних територіальних громадах", - заявив Порошенко.

Як повідомлялося, за перший квартал нинішнього року місцеві бюджети в Україні зросли на 14,5 млрд гривень

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...