Юрист "112 Україна": не можна просто так сприймати попередження

Зазначимо, що попередження оголошені "112 Україна" за порушення програмної концепції та формату. Це означає, що каналу винесли попередження за те, що він показує новини, а не "мультики", як це передбачає чинна зараз програмна концепція

112.ua
Телеканал "112 Україна" має термін в один місяць для виправлення зауважень Нацтелерадіо, інакше буде розглядатися питання про звернення до суду в зв'язку з закриттям каналу. Про це заявив в інтерв'ю "Громадському радіо" головний юрист телеканалу "112 Україна" Василь Сметана.

"Я хочу сказати, що не можна так легко сприймати слово "попередження". Попередження попередженню рознь, це однозначно. І вже в останніх 5 попередженнях, у вирішенні винесення цих попереджень, чітко написано, що у разі невиправлення у місячний термін порушення буде прийматися рішення, розглядатися рішення, я б сказав, про звернення до суду з питань позбавлення ліцензії", - заявив юрист.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Нацтелерадіо винесло телеканалу "112 Україна" ще 5 попереджень. Попередження оголошені за порушення програмної концепції та формату. Це означає, що каналу винесли попередження за те, що він показує новини, а не "мультики", як це передбачає чинна зараз програмна концепція.

Керівництво каналу вважає такі дії регулятора тиском на канал і буде їх оскаржувати.

Телеканал "112 Україна" звернувся до національної ради з питань телебачення і радіомовлення з відкритим листом, який підписали всі співробітники телеканалу.

Відзначимо, в ефірі "Громадського радіо" відбулася дискусія між головним юристом телеканалу "112 Україна" Василем Сметаною і заступником голови Нацтелерадіо Григорієм Шверком. У радіоефірі обговорили ситуацію навколо телеканалу, отримані їм попередження від Нацтелерадіо. Василь Сметана вважає, що існує політичне переслідування телеканалу, а на шляху цього переслідування еволюціонують і претензії Нацтелерадіо, і тепер мова вже може йти про закриття.

Повну версію дебатів і аудіо можна знайти тут.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів