ЮНІСЕФ заявляє про 30% фальшивих довідок про вакцинацію в Україні

Обов'язкова вакцинація може лише збільшити кількість підроблених документів

Фото з відкритих джерел

У Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ) заявляють, що кількість фальшивих довідок про вакцинацію в Україні складає близько 30%. Про це заявила медичний експерт ЮНІСЕФ Катерина Булавінова, передає "Радіо Свобода".

"Тобто в нас не лише охоплення щепленням невисокі, а ще й можна звідти прибрати кількість цих фальшивих довідок. Ми робили велике опитування як ЮНІСЕФ – цифри на диво високі. Тому я остерігаюсь, що якщо в нас запровадять "силовий" метод вакцинації, то він призведе лише до ще більшого зростання фальшивих документів", – заявила Булавінова.

Експерт ЮНІСЕФ додала, що зараз у зв’язку із спалахом кору в Україні охоплення вакцинацією проти кору значно підвищилося.

Новини за темою: Закуплені 800 тис. доз вакцин від кору доставлено до регіонів, - МОЗ

"Люди стали в черги у поліклініки, щоб отримати вакцини. На кінець року охоплення було близько 95-97%, можна відняти фальшиві довідки, але все одно охоплення підвищилось", – сказала вона.

При цьому, як заявила Булавінова, охоплення вакцинацією проти дифтерії, правця і кашлюку складає близько 50%.

"Це дуже низьке охоплення, жахливо низьке. Так само низьке охоплення і проти гепатиту", – додала вона.

Новини за темою: У Закарпатській та Івано-Франківській областях найнижчий рівень вакцинації від кору, - МОЗ

За даними Міністерства охорони здоров’я, в Україні від початку року на кір захворіли майже 14 тисяч людей, більшість із них діти. За цей час від ускладнень кору померли восьмеро людей: шестеро дітей і двоє дорослих.

Нагадаємо, 20 квітня на замовлення Міністерства охорони здоров’я Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) здійснив поставку нової партії вакцини проти кору, паротиту та краснухи (КПК) у кількості 800 тис. доз

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів