Європейський парламент, фото з архіву
Фото з відкритих джерел
Європарламент може поставити на голосування питання надання безвізового режиму Україні відразу після завершення міжінституційних переговорів. Про це агенству "Уніан" повідомили в Європарламенті.

"Ніхто нічного не виносив. Жодних офіційних рішень з цього приводу не приймалося, адже дата може бути змінена. Справа в тому, що як тільки Рада ЄС оголосить про початок міжінституційних переговорів, їх можна буде завершити за один день і поставити питання на голосування на найближче пленарне засідання. Завдання Європарламенту - затвердити це рішення якомога раніше ", - сказали в ЄП.

Новини за темою: Геращенко назвала зволікання ЄС із наданням Україні безвізу історичною помилкою

Нагадаємо, Європейський парламент переніс розгляд питання про надання Україні безвізового режиму з 1 лютого на 3 квітня 2017 року.

Як відомо, раніше Європарламент планував розглянути надання Україні безвізового режиму 18 січня 2017 року, потім переніс розгляд цього питання на 1 лютого.

Новини за темою: Гопко про терміни надання безвізу: Є ризики, не скажу, що ситуація поліпшуватиметься на нашу користь

Вчора, 14 грудня, доповідач з українського питання Марія Габріел (Болгарія, ЄНП) зазначила, що розгляд українського питання може бути раніше певного терміну. За її словами, такі технічні можливості є.