Вперше за останні 19 років: В Україні провели бойові випробування мобільного ЗРК С-300В

Начальник Генштабу Віктор Муженко переконаний, що успішні бойові пуски з відновлених ЗРК малої і середньої дальності, а також випробування модернізованих систем управління вогнем відкривають перспективи подальшого завантаження українського ОПК

Фото з відкритих джерел

В Україні вперше за останні 19 років пройшли бойові випробування мобільного зенітно-ракетного комплексу С-300В1. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив начальник Генерального штабу України Віктор Муженко.

"Протягом останніх днів перебував на навчаннях підрозділів протиповітряної оборони на півдні України. Результати стрільб підтвердили наші можливості щодо істотного нарощування бойового складу в максимально можливі короткі строки. Вперше за 19 років відбулося бойове застосування мобільного ЗРК С-300В1, розрахунок якого знищив дві мети", - зазначив він.

При цьому Муженко підкреслив, що успішні бойові пуски з відновлених ЗРК малої і середньої дальності, а також випробування модернізованих систем управління вогнем відкривають перспективи подальшого завантаження українського ОПК.

Примітно: про те, що в Україні відновлено зенітно-ракетні комплекси С-300В, стало відомо лише в серпні цього року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів