Віце-президент ЄП Ришард Чарнецький відвідав телеканал "112 Україна"

Віце-президент ЄП висловив стурбованість, що конфлікт між владою і мовниками при АТО може зіграти на руку ворогам України

112.ua
Свобода слова стає предметом обговорення у вищих колах Європи. Віце-президент ЄП, в минулому один з найбільш відомих польських журналістів Ришард Чарнецький, прибув в Україну.

Як повідомлялося, минулого тижня власник телеканалу "112 Україна" Андрій Подщипков разом з нардепом Сергієм Капліним, перебуваючи у Брюсселі, заручилися підтримкою європарламентарів, проінформувавши їх з приводу наступу на свободу слова в Україні та тиску на незалежні мовники.

Саме тоді Ришард Чарнецький заявив, що за нинішніх умов в Україні влада повинна не те, що не конфліктувати з незалежними медіа, а, навпаки, підтримувати їх. Віце-президент ЄП висловив стурбованість, що конфлікт між владою і мовниками при АТО може зіграти на руку ворогам України.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Нацтелерадіо виніс телеканалу "112 Україна" ще 5 попереджень. Попередження оголошено за порушення програмної концепції та формату. Це означає, що каналу винесли попередження за те, що він показує новини, а не "мультики", як це передбачено чинною зараз програмною концепцією.

Керівництво каналу вважає такі дії регулятора тиском на канал і буде їх оскаржувати.

Телеканал "112 Україна" звернувся до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з відкритим листом, який підписали всі співробітники телеканалу.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів