В Україні з 1 січня розпочнеться оформлення біометричних закордонних паспортів

Відзнакою біометричного паспорта буде електронний чіп, вбудований в обкладинку паспортної книжки

Фото з відкритих джерел
Державна міграційна служба з 1 січня почне оформлення біометричних паспортів для виїзду за кордон. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Згідно з умовами лібералізації візового режиму ЄС для України, з 1 січня 2015 року Державна міграційна служба України розпочне оформлення біометричних паспортів для виїзду за кордон", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що біометричний паспорт буде виглядати майже так само, як звичайний закордонний паспорт, відмінністю буде електронний чіп, вбудований в обкладинку паспортної книжки, а також спеціальна позначка на обкладинці, яка буде вказувати на присутність цього чіпа.

"На чіп записується інформація про особу власника, яка є на сторінці даних паспорта, а також біометричні дані - оцифрований образ особи, оцифрований підпис, відбитки вказівних пальців рук", - додали у відомстві.

У Міграційній службі розповіли, що для оформлення біометричного паспорта необхідно звернутися виключно в підрозділ міграційної служби, де під час оформлення заяви буде здійснено фотографування і сканування відбитків пальців рук.

У відомстві попередили, що жодна особа або організація, крім Міграційної служби, оформити біометричний паспорт не зможе.

Новини за темою:

У Міграційній службі нагадали, що запровадження в Україні біометричних паспортів для виїзду за кордон є кроком на шляху до безвізового режиму з Європейським Союзом. При цьому поїздки українців в країни-члени ЄС без віз будуть можливими лише після прийняття відповідного рішення стороною ЄС. Як очікується, таке рішення може бути прийняте вже в травні 2015 року.

Джерело: РБК-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів