Безпілотники, які літатимуть над військовими частинами, будемо збивати, а їхніх власників - затримувати, - Міноборони

Порушникам загрожує відповідальність згідно з чинним законодавством

Фото з відкритих джерел

В Україні в умовах дії воєнного стану мають намір збивати безпілотні літальні апарати, які будуть помічені над військовими частинами, об'єктами і полігонами, а також в районі проведення військових навчань. Про це повідомили в прес-службі Міністерства оборони.

При цьому особи, які здійснили запуск БПЛА або керували ним, будуть затримувати і притягувати до відповідальності згідно чинного законодавства.

"Такі заходи регламентуються законом України "Про введення воєнного стану в Україні", законом України "Про правовий режим воєнного стану", згідно з наказом Міністерства оборони "Про затвердження Переліку відомостей Міністерства оборони, що містять службову інформацію", - пояснюють у відомстві.

Режим воєнного стану почав діяти в десяти регіонах України з 14:00 26 листопада. При цьому документи, які регламентують це, були підписані і опубліковані пізніше. Причина введення ВС - різка ескалація конфлікту в районі Керченської затоки. Він поширився на Вінницьку, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Миколаївську, Одеську, Сумську, Чернігівську, Харківську та Херсонську області. І там внаслідок цього вже відбулися перші зміни. Президент України запевнив, що ВС не спричинить обмеження прав населення, а також не вплине на терміни проведення виборів глави держави. Саме для цього Рада вже прийняла рішення призначити їх на 31 березня 2019 року. Дія воєнного стану має закінчитися 26 грудня, і президент вже запевнив, що продовжувати його не має наміру.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів