В Україні заблоковано всі рахунки "Яндекса"

Компанія тепер не може перераховувати винагороду партнерам рекламної мережі

В Україні заблоковано рахунки компанії ТОВ "Яндекс.Україна" відповідно до указу президента України №133. Про це прес-служба компанії повідомила агентству "Інтерфакс-Україна".

"Нам заблокували всі рахунки, за якими ТОВ" Яндекс.Україна" могло перераховувати винагороду партнерам рекламної мережі "Яндекса". Усі кошти залишаються на партнерських акаунтах, але ми поки не можемо перевести їх на рахунки партнерів", - зазначає прес-служба.

За її даними, в цей час йде пошук легального рішення для відправки коштів і продовження співпраці.

[article_attached position = "2"]

"Нам важливо виконати зобов'язання", - підкреслюють у компанії.

Раніше "Яндекс.Україна" спростовувала заяви Служби безпеки України, зокрема, про те, що не відповідала на відповідні звернення.

[article_attached position = "1"]

"Ми працювали і працюємо в суворій відповідності до законодавства. Ми завжди реагуємо на звернення СБУ та інших правоохоронних органів України, відповідно до встановлених процедур. "Яндекс" не є соціальною мережею, у нього немає власної соціальної мережі, де, в тому числі, міг би поширюватися контент, про який йде мова в заяві СБУ ", - зазначали в компанії.

Новини за темою: РНБО: За допомогою сервісів “Яндекс” РФ може спланувати наступ

Нагадаємо, 16 травня президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 28 квітня 2017 року, яким передбачено, зокрема, заборону "Яндекса", "ВКонтакте" і "Одноклассников".

Згідно з рішенням РНБО, активи "Яндекс" і "Яндекс.Україна" заблоковані, обмежені, торгові операції, попереджено виведення капіталів за межі України, призупинено виконання економічних і фінансових зобов'язань, обмежено або припинено надання телекомуслуг і використання телекоммереж загального користування, заборонені держзакупівлі товарів і послуг у закордонних юросіб, передача прав інтелектуальної власності.

17 травня в Україні набув чинності указ про санкції проти російських соціальних мереж та інших компаній.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...