В Україні успішно завершили випробування крилатої ракети "Нептун"

Під час випробувань була знищена ціль на відстані 280 кілометрів

Випробування ракети "Нептун" 5 грудня 2018 року пресс-центр СНБО

В Україні успішно завершили випробування нового берегового протикорабельного комплексу "Нептун" з крилатою ракетою дальністю до 300 км. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак, передає "Інтерфакс-Україна".

"Випробування, які були сьогодні на півдні в районі Одеси: ми випробували нашу протикорабельну ракету - "Нептун". Характеристики та завдання, які ми ставили на цьому етапі (випробувань, - ред.), вони підтверджені, і навіть є можливість їх збільшити", - сказав глава Міноборони.

Він також поінформував про успішний етап випробувань модернізованого ЗРК С-125, який після оновлення отримав можливість вражати окрім повітряних цілей також надводні.

"Ми модернізували 125-й комплекс, який (тепер, - ред.) може знищувати як повітряні цілі, так і надводні. Після модернізації їх випробували і вони показали дуже хороший результат: я вже маю відео, заступник міністра знаходиться на місці", - розповів Полторак.

Міністр запевнив, що робота над модернізацією озброєння буде продовжена.

Пізніше прес-служба РНБО опублікувала фото випробувань. За словами секретаря РНБО Олександра Турчинова, випробування показали, що Україна здатна захистити свої кордони на Чорному та Азовському морях.

“Завдання, яке було поставлено сьогодні для крилатих ракет, - перевірка на дальність і точність ураження надводних цілей”, - сказав секретар РНБО, додавши, що ціль було знищено на  відстані 280 кілометрів.

Турчинов повідомив, що для перевірки результатів ураження цілей на великій дальності була задіяна авіація, а також обладнано спеціальний пункт на острові Зміїний.

За словами секретаря РНБО, для посилення берегової оборони була здійснена перевірка точності і надійності ураження плавзасобів умовного противника ракетними комплексами С-125, які пройшли глибоку модернізацію на підприємствах українського ОПК.

Після завершення випробувань Турчинов провів нараду з провідними розробниками ракетної техніки і військовим керівництвом для визначення пріоритетних напрямків посилення захисту Чорноморсько-Азовського регіону. Нарада відбулася у новому командно-штабному спеціальному пересувному телекомунікаційному комплексі, який було задіяно для координації ракетних стрільб.

Відзначимо, в кінці серпня прес-служба КБ "Луч" публікувала вражаюче відео з випробуванням ракети "Нептун".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів