В Україні поки що не зафіксовано випадків захворювання на грип

Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні перебуває на неепідемічному рівні, характерному для початку епідемічного сезону

Фото з відкритих джерел

В Україні поки що не зафіксовано випадків захворювання на грип. Про це повідомляє центр громадського здоров'я МОЗ. 

У повідомленні сказано, що лабораторні підтвердження наявності вірусів грипу відсутні.  

"В Україні поки немає циркуляції грипу, лабораторні підтвердження наявності вірусів грипу відсутні", - сказано в повідомленні. 

Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні перебуває на неепідемічному рівні, характерному для початку епідемічного сезону.

Упродовж звітного тижня (29 жовтня - 4 листопада) на ГРВІ захворіло 147 407 осіб, з них 67,7% - діти у віці до 17 років. Порівняно з минулим тижнем, рівень захворюваності серед дорослих та дітей до 17 років зменшився на 5,2% і 10,3% відповідно.

Наголошується, що за тиждень зареєстровано 38 випадків грипоподібного захворювання та 14 випадків важкої гострої респіраторної інфекції, однак лабораторного підтвердження наявності вірусів грипу немає.

Зазначимо, що раніше в МОЗ повідомляли про ймовірність курсування в Україні в нинішньому епідсезоні трьох штамів грипу - Мічиган, Сінгапур і Колорадо.  Всього, за підрахунками МОЗ, у цьому епідемічному сезоні на грип ризикують захворіти або отримати ускладнення близько 13,5 млн українців. Тобто 30% населення країни.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів