В Україні поки не створюватимуть військово-цивільних адміністрацій

Для введення військових адміністрацій існує своя нормативна база, заявили в Генштабі

dniprograd.org

В Україні після запровадження воєнного стану поки немає підстав для створення військово-цивільних адміністрацій у регіонах його дії. Про це повідомив на брифінгу заступник начальника Генштабу ЗСУ Родіон Тимошенко, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Військова адміністрація може вводитися за поданням військового командування в умовах, коли той чи інший орган є недієздатним, або він саморозпустився, або не проводить сесії тощо. Там є ціла нормативна база. На сьогоднішній день підстав для того, щоб вводити військові адміністрації, немає. Але законом передбачено ряд моментів, які повинен відпрацьовувати Генштаб, подавати на затвердження президенту в разі їх створення. Тому практичної роботи поки не передбачається, але підготовчі заходи з питань підготовки документів та вивчення обстановки будуть проводитися і проводяться на даний момент", - сказав представник ГШ.

Нагадаємо, у зв'язку з Азовською кризою Верховна Рада на позачерговому засіданні 26 листопада погодила президентську ініціативу ввести воєнний стан на 30 днів у певних регіонах. У разі необхідності можливі деякі обмеження прав і свобод громадян, однак глава держави пообіцяв, що до таких заходів будуть вдаватися, тільки якщо ситуація загостриться.

112.ua розповідав, що пішло не так під час запровадження в Україні воєнного стану.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів