В інтернеті опублікували фото з могили Януковича-молодшого, де з'явилася табличка з ім'ям

Ділянка кладовища в Севастополі, де похований син четвертого президента України Віктора Януковича, недоступна для відвідування

В інтернеті оприлюднено фото з могили Віктора Януковича-молодшого, де через більш як за місяць, з'явилася табличка з ім'ям. Про це повідомляє севастопольське видання "Іскра".

Видання пише, що ділянка кладовища в Севастополі, де похований син четвертого президента України Віктора Януковича, недоступна для відвідування. Дана територія, обнесена кам'яним муром, закрита ще й хвірткою. А біля воріт чергує сторож із собакою. "Сторонніх до могили не пускають", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, для того щоб розгледіти місце поховання Януковича ближче, потрібно обійти територію по периметру, деякий час поблукавши лабіринтом зі старих огорож і покинутих поховань середини ХХ століття. "Розглянути хрест в деталях можна тільки з боку, протилежного до входу на територію ділянки", - пише видання.

Крім того, біля хреста, як і раніше, багато штучних квітів та вінків з пам'ятними написами: "Коханому чоловікові", "З глибокою скорботою від батьків дружини", "Від друзів", "Спочивай з миром".

Зазначимо, що могила Януковича-молодшого залишалася деякий час "безіменною".

Новини за темою: Чорновіл допускає, що Янукович-молодший міг змінити прізвище і взяти громадянство РФ

Нагадаємо, Янукович-молодший загинув на озері Байкал в РФ, провалившись у машині під лід. Російські власті повідомили, що загинув громадянин РФ Віктор Давидов. Пізніше брат Олександр підтвердив інформацію про загибель молодшого брата.

Його поховали в Севастополі 23 березня на території Свято-Миколаївського храму.

Джерело: "Искра"

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів