Усі обмеження в роботі "ПриватБанку" до кінця дня буде знято, - Шлапак

У банку обіцяють, що до кінця дня можна буде отримати повний набір послуг

З відкритих джерел

Всі обмеження в роботі "ПриватБанку" знято, і до кінця дня клієнти зможуть користуватися повним спектром послуг. Про це на брифінгу заявив голова правління "ПриватБанку" Олександр Шлапак.

"Хотів би відзначити для клієнтів нашого банку: протягом трьох останніх днів, коли працювала тимчасова адміністрація, були накладені обмеження на діяльність банку. Однак сьогодні рішенням правління всі ці обмеження знято. Усі наші клієнти зможуть вже до кінця дня отримати повний набір послуг, який раніше надавався "ПриватБанком". Будуть розблоковані кореспондентські рахунки, відновлено нарахування відсотків, буде працювати система SWIFT у належному режимі, будуть видаватися кредити овердрафт і так далі", - повідомив Шлапак.

Нагадаємо, 18 грудня уряд націоналізував ПАТ "ПриватБанк". 21 грудня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Міністерство фінансів України підписали договір про продаж 100% акцій "ПриватБанку: Мінфін придбав 100% акцій за одну гривню. Прийняте рішення пояснили необхідністю, оскільки банк перебував у складному становищі. Міжнародні фінансові інститути підтримали це рішення.

Вчора голова правління банку Олександр Шлапак заявив, що "ПриватБанк" вдалося стабілізувати.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів