"Укрпошта": Аби уникнути скорочення відділень у селах, необхідно змінити тарифи на доставку пенсій

Тариф на доставку пенсій не переглядали з 2004 року

Укрпошта Фото з відкритих джерел

В "Укрпошті" вважають, що задля уникнення скорочення кількості відділень у селах, необхідно змінити тарифи на доставку пенсій. Про це сказав в. о. генерального директора "Укрпошти" Ігор Смілянський під час наради з президентом України Петром Порошенком, міністром соціальної політики Андрієм Ревою, міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, головою правління Пенсійного фонду Олексієм Зарудним.

"Ми розраховуємо, що після цієї зустрічі буде дійсно знайдено необхідний компроміс, який дасть можливість зберегти унікальну мережу "Укрпошти" в селах, а також створити гідні умови праці для листонош, через зміну тарифу на доставку пенсій. Останній не переглядали з 2004 року. Ми готові взяти участь у підготовці відповідного рішення в найкоротший строк", – підкреслив Смілянський.

В "Укрпошті" нагадали, що вони подали пропозиції оновлення регульованих тарифів на доставку пенсій ще в листопаді 2017 року та неодноразово зверталися до Пенсійного фонду з проханням розпочати відповідні переговори.

"Укрпошта готова виконувати свою соціальну функцію та доставляти пенсії за собівартістю, але сьогоднішній тариф є нерентабельним та призводить до збитковості компанії", - наголосили в "Укрпошті".

Своєю чергою Порошенко назвав неприйнятним скорочення кількості відділень у селах та закликав присутніх на нараді чиновників знайти компроміс.

"Закликав міністра соціальної політики, міністра інфраструктури, в. о. гендиректора "Укрпошти" та голову правління Пенсійного фонду знайти компроміс — іншу модель, яку введуть у дію за рішенням уряду, а поки система має працюватиме у звичному для населення режимі", - написав президент на своїй сторінці у Facebook.

Як раніше повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, мільйон людей отримають підвищення пенсії відповідно до нового розміру прожиткового мінімуму.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів