"Укроборонпром" провів вогневі випробування бойових модулів "Шквал" і "Стілет" для БМП

Бойові модулі оснащено керованим ракетним озброєнням, яке призначене для знищення бронетехніки противника на відстані до 5 км

"Укроборонпром"

На одному з військових полігонів Житомирській області пройшли випробування бойових модулів "Шквал" і "Стілет", які призначені для озброєння модернізованої БМП. Про це повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром".

БМП спроектована ДП "Житомирський бронетанковий завод".

"Під час випробувань фахівці ДП "Житомирський бронетанковий завод" та інших підприємств-учасників концерну та Міністерства оборони України проаналізували точність, швидкість і ефективність роботи кожного бойового модуля. Такі випробування дозволяють вибрати найкращий за всіма параметрами бойовий модуль для його подальшого використання на БМП. При цьому остаточне рішення щодо вибору належить Міноборони", - йдеться в повідомленні.

"Укроборонпром"

"Укроборонпром"

Відзначається, що бойовий модуль "Шквал" оснащено 30-мм гарматою ЗТМ-1, автоматичним гранатометом, 7,62-мм кулеметом, а також керованим ракетним озброєнням, яке призначене для знищення бронетехніки противника на відстані до 5 км

Бойовий модуль "Стілет" оснащено гарматою ЗТМ-2, посиленим бронюванням і аналогічним комплектом озброєння.

"За точність роботи бойових модулів відповідають нові цифрові прицільні комплекси OTS-20.04-01, на бойовому модулі "Шквал" і "Трек-2-01", на бойовому модулі "Стілет". Обидва прицільні комплекси оснащено лазерним далекоміром і тепловізором, але використовують різні алгоритми керування вогнем", - додали в концерні.

В "Укроборонпромі" зазначили, що після прийняття Міноборони свого рішення і формування замовлення, концерн готовий розгорнути виробництво модернізованих БМП для оснащення української армії. 

Раніше КБ "Луч" успішно провів випробування нової партії українських протитанкових ракет, ціль ураження яких становить 5 км.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів