Українські військові не виводили з ладу залізничний вузол у Дебальцевому, - Лисенко

За словами Лисенка, російсько-терористичні угруповання отримали команду за рекордний термін відновити ці рейки

112.ua
Українські військові не виводили з ладу залізничний вузол у м. Дебальцеве. Про це в ході брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна", заявив спікер АТО Андрій Лисенко.

"Українські військові його і не руйнували (залізничний вузол в Дебальцевому, - ред.), оскільки вони тримали позиції і оборону Дебальцевського плацдарму, то постійні обстріли з боку бойовиків, вони, дійсно, призвели шляхи Дебальцевського вузла в неробочий стан. Тому необхідності, для того, щоб спеціально виводити з ладу цей вузол, не було. Оскільки позиції на Дебальцевому була команда залишити і зробити організований відхід на Дебальцевському напрямку, а саме на станції Дебальцеве, там, дійсно, ні рейки не було цілої. Але ми знаємо, що була інформація про те, що російсько-терористичні угруповання отримали команду за рекордний термін відновити ці рейки. Були туди спрямовані засоби і технічні засоби в тому числі, тому ми вже маємо інформацію про те, що не вчора, а позавчора прибув перший потяг, який привіз бойовикам на станцію Дебальцеве боєприпаси, там здається 6 вагонів було", - розповів Лисенко.

Відзначимо, що джерело 112.ua раніше повідомило, що залізничний вузол в Дебальцевому не був підірваний. "Був план по підриву вузла в Дебальцевому, однак противнику вдалося оволодіти вокзалом за 30 хвилин, і підірвати його не встигли", - розповіло джерело.

Вчора Лисенко заявив про те, що бойовики відновили залізничний вузол.

Нагадаємо, що 17 лютого бойовики фактично повністю захопили Дебальцеве. 18 лютого сили АТО почали відведення військ з Дебальцевого. За останніми даними, при виході з Дебальцеве загинуло 19 військовослужбовців, 135 отримали поранення. У той же час неофіційні дані про втрати сил АТО в Дебальцевому істотно відрізняються від даних Генштабу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів