Петро Порошенко та президент Австрії Александер Ван дер Беллен
Адміністрація Президента України

Український експорт до Австрії зріс на 48%. Про це заявив президент України Петро Порошенко на спільному брифінгу з президентом Австрії Александером Ван дер Белленом, який транслював телеканал "112 Україна".

"Фундамент нашого діалогу дуже добре підкріплений і економічними показниками. За 2017 рік торговельний оборот між нашими країнами зріс на 18,5 % і сягнув 1,2 млрд доларів. У той же час український експорт до Австрії зріс на 48%. Це результат запровадження поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною і ЄС. Це є результат того, що нарешті розпочало роботу угода про Асоціацію між Україною та ЄС", - заявив Порошенко.

Голова держави також додав, що 40 австрійських підприємців мають безпосередній інтерес в абсолютно різних галузях промисловості в Україні – від фармацевтики до сільського господарства та переробної промисловості.

"Австрійський бізнес, і про це говорить не тільки соціологічні опитування, про це говорять інвестори, підприємці, почуває себе комфортно в Україні", - додав Порошенко.

Як повідомлялося, Україна за 11 днів вичерпала 100% квот на експорт меду до Євросоюзу цьогоріч.