Український експорт до Австрії зріс на 48%, - Порошенко

За словами голови держави, це результат роботи Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС

Петро Порошенко та президент Австрії Александер Ван дер Беллен Адміністрація Президента України

Український експорт до Австрії зріс на 48%. Про це заявив президент України Петро Порошенко на спільному брифінгу з президентом Австрії Александером Ван дер Белленом, який транслював телеканал "112 Україна".

"Фундамент нашого діалогу дуже добре підкріплений і економічними показниками. За 2017 рік торговельний оборот між нашими країнами зріс на 18,5 % і сягнув 1,2 млрд доларів. У той же час український експорт до Австрії зріс на 48%. Це результат запровадження поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною і ЄС. Це є результат того, що нарешті розпочало роботу угода про Асоціацію між Україною та ЄС", - заявив Порошенко.

Голова держави також додав, що 40 австрійських підприємців мають безпосередній інтерес в абсолютно різних галузях промисловості в Україні – від фармацевтики до сільського господарства та переробної промисловості.

"Австрійський бізнес, і про це говорить не тільки соціологічні опитування, про це говорять інвестори, підприємці, почуває себе комфортно в Україні", - додав Порошенко.

Як повідомлялося, Україна за 11 днів вичерпала 100% квот на експорт меду до Євросоюзу цьогоріч.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів