Українські правоохоронці в квітні-травні нестимуть службу в посиленому режимі, - МВС

В Україні очікується проведення масових заходів за участю значної кількості людей

Фото з відкритих джерел

Поліція, Нацгвардія, Держприкордонслужба і ДержНС в квітні і травні будуть нести службу в посиленому режимі через проведення в Україні масових заходів. Про це у вівторок повідомила прес-служба МВС з посиланням на першого заступника міністра Сергія Ярового.

Так, за даними МВС, 9 травня по країні пройде близько 2 тис. заходів за участю понад півмільйона осіб. Найбільшу увагу в цей день приділять Києву і південно-східним регіонам, для цього залучать понад 25 тис. силовиків.

З 28 квітня по 1 травня через вихідні, які спричинять масовий виїзд українців на природу, біля місць відпочинку чергуватимуть поліцейські і підрозділи рятувальників для запобігання НС та п'яного водіння авто.

Як заявив заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич, з 26 квітня по 9 травня в Україні пройдуть масові заходи, які можуть використовуватися для провокацій і дестабілізації ситуації. Зокрема, мова йде про річницю операції "Вісла". Так, у поліції припускають можливі провокації проти дипломатичних установ Польщі, а також об'єктів польсько-української історії. Особливу увагу приділять першотравневим демонстраціям, а також пам'ятним заходам в Одесі 2 травня

ДержНС також має намір збільшити кількість особового складу та одиниць техніки, які будучергувати - до семи і двох тисяч відповідно. 

"У разі необхідності ми можемо збільшити кількість удвічі. У київському гарнізоні в готовності буде 800 людей та 200 одиниць техніки. В резерві буде 600 людей та 200 одиниць техніки. Для забезпечення вибухової безпеки чергуватимуть 125 піротехніків і 50 одиниць техніки. Пріоритетом також є і місто Одеса. На чергуванні буде 170 рятувальників та 35 одиниць техніки", - повідомив начальник ДержНС України Микола Чечоткін.

Держприкордонслужба також вживає заходів для запобігання транскордонної злочинності і ліквідації загроз на період травневих свят, річниці трагічних подій в Одесі та в період проведення в Києві фіналу Ліги чемпіонів.

"Основні зусилля спрямовані на затримання проросійськи налаштованих осіб, які будуть намагатися потрапити в Україну для дестабілізації ситуації, а також запобігання незаконного переміщення зброї. У пунктах пропуску будуть перебувати збройні резерви. Організовані заходи щодо посилення захисту кордону з Росією, Молдовою і тимчасово окупованим Кримом. Здійснюється біометричний контроль, який на сьогоднішній день вже пройшли 95 тисяч іноземців, з них  - 71 тисяча громадян РФ", - поінформував директор департаменту ДПСУ Олександр Гура.

Аналогічно готовність до охорони масових заходів підтвердили в Нацгвардії.Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів