Українська сторона в Мінську наполягає на розслідуванні інциденту з домаганнями до патруля ОБСЄ

Безпека членів СММ є складовою мінських домовленостей

Українська сторона на засіданні ТКГ щодо Донбасу висловила своє обурення щодо інциденту із сексуальними домаганнями до патруля ОБСЄ і заявила, що інцидент має бути розслідуваний. Про це заявила прес-секретар представника України в ТКГ, другого президента України Леоніда Кучми, Дарина Оліфер на Facebook.

"Ми обурені фактом сексуальних домагань з боку озброєних людей, яких зазнала жінка-співробітник СММ ОБСЄ. Інцидент має бути розслідуваний, а винні – суворо покарані. Безпека членів СММ ОБСЄ – невід'ємна складова виконання мінських домовленостей, так само як і встановлення повноцінного сталого режиму припинення вогню, виведення російських військових підрозділів з території України, контроль над кордоном", - заявила Оліфер.

Новини за темою: Керівництво бойовиків "ДНР" роздало черговим на блок-постах інструкції про перешкоджання роботі спостерігачів, – ОБСЄ

Як повідомлялося, 5 травня у непідконтрольному Україні районі Донецької області спостерігач ОБСЄ піддавалася сексуальним домаганням під дулом автомата з боку бойовиків "ДНР".

Глава місії ОБСЄ Апакан закликав "лідерів" ОРДЛО розслідувати інцидент з домаганнями до патруля СММ.

Новини за темою: Обмеження патрулювання СММ ОБСЄ вплинули на здатність фіксувати порушення "режиму тиші", - Хуг

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...