Україні потрібна збільшена військово-морська присутність Німеччини та союзників у Чорному морі, - Порошенко

Він підкреслив, що агресивні дії Росії є неприйнятними і міжнародна спільнота має посилити тиск на Росію

Порошенко передав особовому складу Збройних Сил України озброєння та військову техніку. 01.12.18 пресс-служба главы государства

Президент України Петро Порошенко вважає за необхідне збільшення військово-морської присутності Німеччини і союзників у Чорному морі. Про це президент заявив в інтерв’ю німецькому Funke Media Group, передає прес-служба президента.

"Нам потрібна збільшена військово-морська присутність Німеччини та союзників у Чорному морі як стримувальний фактор для Росії", - заявив Порошенко.

До того ж він підкреслив, що агресивні дії Росії є неприйнятними і міжнародна спільнота має посилити тиск на Росію.

"Нам потрібна сильна, уніфікована, недвозначна реакція стосовно агресивної поведінки Росії. Ми повинні зупинити "Північний потік - 2". Ми повинні вже зараз думати про нові санкції", - заявив Петро Порошенко.

Також він додав, що настав час для реакції проти Росії, яка була після випадку в Солсбері, де колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньку було отруєно нервово-паралітичною речовиною "Новичок".

"Я вважаю, що зустріч Європейської Ради у Брюсселі в грудні стане своєчасною можливістю розглянути ситуацію, засновану на принципі солідарності та єдності з Україною", - підкреслив Порошенко.

Раніше Порошенко вже заявляв про те, що одним із можливих варіантів підтримки України у ситуації, що склалася в акваторії Азовського і Чорного морів, може бути заходження у Чорне море кількох кораблів НАТО.

Нагадаємо, 25 листопада Росія здійснила обстріл корабельної групи ВМС ЗСУ в Керченській протоці і захопила її екіпаж. Нині всі моряки арештовані у Росії, а Україна ініціювала введення воєнного стану в 10 областях до 26 грудня.  

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів