Україна знову зможе провести реструктуризацію боргу в разі ескалації на сході, - Яресько

Раніше міністр фінансів Наталія Яресько заявляла, що Україна оголосить дефолт, якщо ВР не підтримає умови реструктуризації держборгу

112.ua

Україна завжди зможе знову провести реструктуризацію в разі ескалації на сході. Про це в ході засідання Ради, онлайн якого транслював телеканал "112 Україна", заявила міністр фінансів Наталія Яресько.

"Хочу додати, якщо країна в якійсь складній ситуації, боже збав, щоб агресія на сході погіршилася, Україна завжди має можливість як будь-який боржник знову провести реструктуризацію боргів. Ви бачите, що було з Грецією нещодавно: не один раз, не два рази реструктуризацію роблять", - заявила Яресько.

Нагадаємо, 27 серпня Кабінет міністрів заявив, що Україна домовилася про списання 3,8 з 19,3 млрд дол. боргів. Суму 15,5 млрд дол. вирішили розтягнути до 2019 р. Також стало відомо, що Україна просить Росію списати частину боргів за євробондами на тих же умовах, на які погодилися приватні власники українських облігацій. Однак міністр фінансів Росії Антон Силуанов заявив, що Росія не буде брати участь у реструктуризації українського боргу.

Раніше міністр фінансів Наталія Яресько заявляла, що Україна оголосить дефолт, якщо ВР не підтримає умови реструктуризації держборгу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів