Україна заявила про підтримку ракетного удару Заходу по Сирії

"Україна підтверджує свою тверду позицію, що застосування хімічної зброї ким завгодно, де завгодно і за будь-яких обставин є грубим порушенням міжнародного права", - зазначають в МЗС

Открытый источник

Україна висловлює солідарність з США, Великою Британією і Францією і підтримує дії союзників у відповідь на застосування Дамаском хімічної зброї в сирійському місті Дума, яке призвело до численних жертв серед мирного населення. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

"Звертає на себе також увагу цілеспрямована підтримка злочинів Дамаска з боку кремлівського режиму, який своїми діями, у тому числі в Раді Безпеки ООН, послідовно робить неможливим вирішення конфлікту в Сирії відповідно до статуту ООН", - йдеться в заяві.

У міністерстві також зазначили, що Україна підтверджує свою тверду позицію, що застосування хімічної зброї ким завгодно, де завгодно і за будь-яких обставин є грубим порушенням міжнародного права, а особи, відповідальні за такі дії, повинні бути притягнуті до відповідальності.

Нагадаємо, ввечері 13 квітня президент США Дональд Трамп віддав наказ наносити ракетні удари по сирійській території у відповідь на застосування хімічної зброї в Думі. До них також приєдналися Велика Британія і Франція. 
 
Сирійські ЗМІ повідомили, що постраждалих унаслідок ударів може бути до 6 осіб.

У свою чергу Росія заявила, що скликає екстрене засідання Ради Безпеки ООН після удару США, Великої Британії і Франції щодо Сирії. 

7 квітня в сирійському місті Дума, що в Східній Гуті, сталася хімічна атака, унаслідок якої загинули 70 осіб. Захід покладає провину за напад на Башара Асада, а також Росію. Пізніше президент США Дональд Трамп пригрозив Росії ракетним ударом у відповідь на застосування хімічної зброї.
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів