Україна підписала зі США угоду про надання кредитних гарантій на 1 млрд доларів

Це третя кредитна лінія з 2014 року

Фото з відкритих джерел

Україна підписала зі США угоду про надання кредитних гарантій на 1 млрд доларів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

Від уряду України угоду підписав Міністр фінансів України Олександр Данилюк, від уряду США - посол США Джеффрі Пайєтт і уповноважений представник місії USAID Джоель Сандефур. Очікується, що отримавши кредитні гарантії, Україна отримає додаткові можливості для підтримки і захисту найбільш вразливих українців.

Гарантійна угода є частиною дво- і багатосторонньої економічної підтримки України, що також включає чотирирічну програму МВФ.

1 млрд доларів будуть залучені від випуску облігацій під кредитні гарантії США і надійдуть у загальний фонд держбюджету. Очікується, що кошти будуть використані на соціальну підтримку найбільш вразливих українців, у тому числі громадян, які найбільше постраждають в результаті приведення тарифів на газ до ринкового рівня.

Угода вже третя кредитна гарантія, яку Україна отримала від уряду США. Дві попередні угоди, які були укладені в 2014 і 2015 роках, дозволили Україні залучити 2 млрд дол. на зовнішніх ринках за рекордно низькими ставками.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів