Україна піднялася на 5 позицій у рейтингу Doing Business і посіла 71 місце

Україна поліпшила показники із низки параметрів

Фото з відкритих джерел

Україна піднялася ще на 5 позицій у рейтингу Doing Business та посіла 71 місце. Про це йдеться на сайті Світового банку.

Згідно з дослідженням, просування в рейтингу України дозволило поліпшити показники захисту міноритарних акціонерів (з 81 в минулому році до 72 місця в цьому рейтингу), спрощення у частині отримання дозволів на будівництво шляхом збільшення внеску до міських соціальних фондів (з 35 до 30 місць), поліпшення в частині міжнародної торгівлі - Україна зробила торгівлю за кордоном простіше, виключивши перевірку вимог до автозапчастин з повноважень Державної служби експортного контролю (просування з 119 на 78 місце).

Фото з відкритих джерел

Президент України Петро Порошенко у Facebook заявив, що на цьому не потрібно зупинятися.

"На 41 пункт зріс наш показник в номінації "міжнародна торгівля" і на 25 – в частині виконання контрактів. Найбільшого прогресу ми добилися в категоріях "оподаткування" з плюсом в 110 пунктів, "міжнародна торгівля" - плюс 70 сходинок, а в "захисті інвесторів" додали 56 пунктів. У легкості "отримання дозволів на будівництво" сьогодні Україна займає 30 місце у світі", - заявив Порошенко.

Facebook Петро Порошенко

Відзначимо, що минулого року Україна піднялася на 76-те місце в рейтингу Doing Business

Рейтинг Світового банку Doing Business — це результат щорічного дослідження, який оцінює простоту ведення підприємницької діяльності на основі 10 індикаторів у 190 країнах. Компоненти рейтингу оцінюють нормативні акти, що регулюють діяльність малих і середніх підприємств протягом усього життєвого циклу, і їх фактичне використання на практиці.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів