Україна конфіскувала всі кошти "Газпрому" на своїй території

Міністерство юстиції має намір змусити Росію виплатити всі борги

Liga.net

Всі кошти російського "Газпрому", які перебували на території України, вже стягнуто до державного бюджету. Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко журналістам у вівторок, повідомляє "Укрінформ".

"Можу сказати, що Міністерство юстиції стягне з Газпрому ще так само 6 млрд доларів за рішенням українського суду щодо штрафу на користь бюджету за ініціативою Антимонопольного комітету. Ми вже стягнули частину коштів: все, що було у Газпрому на території України, було описано, заарештовано і стягнуто до державного бюджету. Це понад 100 млн грн, які вже потрапили в український бюджет", - зазначив Петренко.

Новини за темою: "Газпром" уперше в 2018 році підняв тиск на вході в ГТС України до рівня вимог контракту, - "Укртрансгаз"

Він зауважив, що Міністерство юстиції буде співпрацювати з колегами по інших рішеннях для того, щоб змусити Росію виплатити до копійки всі борги, які є на сьогодні.

Нагадаємо, 5 березня глава "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що компанія офіційно направила повідомлення "Нафтогазу України" про початок процедури розірвання контрактів на постачання і транзит газу через Стокгольмський арбітраж.

Новини за темою: "Газпром" програв апеляцію щодо штрафу АМКУ на 171 млрд гривень

Як повідомлялося, "Газпром" після рішення Стокгольмського арбітражу не на свою користь заявив про ініціювання розірвання контрактів на постачання і транзит газу з НАК "Нафтогаз України".

28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги "Нафтогазу" за позовом до "Газпрому". "Нафтогаз" домігся компенсації в сумі 4,63 млрд дол. за недопоставку "Газпромом" узгоджених обсягів газу для транзиту. Також "Газпром" повинен сплатити 2,56 млрд дол. на користь "Нафтогазу". За заборгованість будуть нараховувати відсотки - 526 тис. дол. на день, починаючи з 1 березня.

Новини за темою: Розірвання контрактів з "Нафтогазом" триватиме близько двох років, – голова "Газпрому"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів