У "Жулянах" заявляють, що недавня аварія на аеродромі сталася через дії співробітників НАБУ

За інформацією керуючої компанії, співробітники НАБУ 19 годин блокували роботу аеропорту

Максим Соколюк Facebook

Причиною нещодавньої аварії на аеродромі столичного аеропорту "Жуляни" стали дії працівників Національного антикорупційного бюро на території адмінбудівель і терміналів. Про це йдеться в заяві компанії "Мастер-Авіа", яка з 2010 року управляє майном аеропорту.

"14 червня 2018 року адміністративні будівлі й термінали Міжнародного аеропорту "Київ" ім. І. Сікорського було заблоковано співробітниками НАБУ, озброєними автоматичною зброєю. З 10:00 14 червня до 5:00 15 червня, упродовж 19 годин, керівництво КП МА "Київ" та "компанії "Мастер-Авіа", у тому числі начальників відділень та провідних співробітників, тримали в їхніх кабінетах без засобів зв'язку та можливості координувати роботу аеропорту. Таким чином, було заблоковано роботу як комунального підприємства, так і приватної компанії "Мастер-Авіа", яка займається розвитком і обслуговуванням аеропорту", - йдеться в тексті заяви.

У компанії заявили, що наслідком таких дій стала неможливість запобігти аварії, що сталася з літаком авіакомпанії Bravo.

Новини за темою: Відео дня: Жорстка посадка літака у "Жулянах"

"При посадці під час сильної грози літак зі 169 пасажирами на борту викотився за межі злітно-посадкової смуги. Ситуацію ускладнювала й підвищена загроза вибуху: на борту літака було 4 тонни авіаційного палива, була загроза життю та здоров'ю пасажирів. У цей час керівництво аеропорту, яке, по суті, перебувало в заручниках у силовиків, не мало можливості вжити відповідних погодній ситуації заходів. Тільки завдяки злагодженій роботі рятувальних служб аеропорту ситуацію вдалося втримати під контролем, і в результаті інциденту ніхто не постраждав. Подібна подія трапилася вперше за 94 роки діяльності аеропорту", - йдеться в заяві.

Повідомляється, що перед публікацією таких висновків спеціальна комісія здійснила розслідування. У компанії також звинуватили НАБУ в "захопленні будівель, обшуках і триманні керівництва й персоналу".

"Подібні дії з боку державних органів негативно впливають на безпеку роботи аеропорту та інвестиційну привабливість України", - заявили в "Мастер-Авіа".

Новини за темою: Держмузей авіації оприлюднив фото літака, який зазнав аварії в Жулянах

До речі, зазначена компанія в 2010 році за підсумками конкурсу уклала договір оренди майна аеропорту "Жуляни" на 49 років. Аеропорт сьогодні співпрацює з понад 40 авіакомпаніями і виконує рейси до 140 міст у 48 країнах світу.

Нагадаємо, 14 червня о 20:40 літак авіакомпанії Bravo, що здійснював рейс Анталія - Київ, при приземленні викотився за злітно-посадочну смугу. На борту перебували 169 пасажирів, ніхто з них не постраждав. Пізніше одна з пасажирок заявила, що перед посадкою в літака горіло крило.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів