У Женеві буде порушено питання щодо захисту прав політв'язнів РФ, – Порошенко

Представники Міжнародного комітету Червоного Хреста мають отримати можливість відвідувати наших заручників і забезпечувати гуманітарну допомогу

Петро Порошенко Открытый источник

Президент України Петро Порошенко домовився з Принцесою Софією, яка очолює Червоний Хрест Ліхтенштейну, про те, що вона підніме в Женеві питання про активізацію діяльності Червоного Хреста щодо захисту прав українських політв'язнів. Про це глава держави написав на своїй сторінці в Facebook

"З Принцесою Софією, яка очолює Червоний Хрест Ліхтенштейну, домовилися про те, що вона підніме в Женеві питання про активізацію діяльності Червоного Хреста щодо захисту прав ув'язнених українців у РФ і на тимчасово окупованих територіях. Також представники Міжнародного комітету Червоного Хреста повинні отримати можливість відвідувати наших заручників і забезпечувати гуманітарну допомогу", – написав президент. 

Крім того, президент доручив уповноваженому з прав людини Людмилі Денисовій активізувати співпрацю з Червоним Хрестом і особисто відвідати українських політв'язнів у тюрмах Росії та на окупованих нею територіях Донбасу і Криму.

Нагадаємо, угоду про візит російського обмудсмена в Україну було досягнуто сьогодні в ході телефонної розмови між президентом України Петром Порошенком і президентом Росії Володимиром Путіним.

Зокрема, було вирішено, що найближчим часом уповноважені з прав людини обох країн відвідають затриманих.

Президент України Петро Порошенко вже доручив українському обмудсмену Людмилі Денисовійнайближчим часом відвідати українських політв'язнів в Росії, Криму і ОРДЛО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів