Європейський парламент, фото з архіву
Фото з відкритих джерел

У Європарламенті кілька представників політичної групи "Європа свободи і прямої демократії" виступили проти надання безвізового режиму для українських громадян. Про це йдеться в поправці, зареєстрованій депутатами законодавчої резолюції про скасування візового режиму для України, повідомляє "Укрінформ".

Авторами поправки є три депутати, які сповідують праву націоналістичну і євроскептичну ідеологію, Великої Британії, Німеччини та Швеції. Зазначимо, що при цьому в Європарламенті є переважна ліберально-демократична більшість, яка неухильно підтримує безвізовий режим для українців.

Новини за темою: Порошенко на зустрічі з главою ЄП висловив надію на позитивне голосування 6 квітня за безвіз для України

Дебати з цього питання почнуться в другій половині дня середи, а голосування відбудеться в четвер, 6 квітня, під час пленарного засідання законодавчого органу ЄС у Страсбурзі. Далі це рішення має затвердити Рада Євросоюзу.

Остаточне затвердження безвізового режиму для громадян України має відбутися на засіданні Ради ЄС із закордонних справ 11 травня.